Skip to main content

Щоб торгувати в США, перейдіть на polymarket.us

Sports·NHL·Stars
Stars

Stars NHL Hockey Odds 2026

DAL|22 гравців
Обсяг торгів$64.7M
Активні ринки63
Відсоток перемог33%
Рекорд2-3

Склад гравців

Активні

ГравецьІм'я
R
Radek Faksa
#12
E
Esa Lindell
#23
T
Tyler Seguin
#91
M
Mikko Rantanen
#96
T
Tyler Myers
#57
J
Jamie Benn
#14
R
Roope Hintz
#24
K
Kyle Capobianco
#20
S
Sam Steel
#18
C
Colin Blackwell
#15
C
Casey DeSmith
#1
M
Miro Heiskanen
#4
J
Jake Oettinger
#29
J
Jason Robertson
#21
N
Nils Lundkvist
#5
J
Joel Kiviranta
#22
T
Thomas Harley
#55
W
Wyatt Johnston
#53
O
Oskar Bäck
#10
L
Lian Bichsel
#6
J
Justin Hryckowian
#49
A
Arttu Hyry
#25

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Mikko Rantanen24644134
Jason Robertson22422145
Wyatt Johnston04420113
Roope Hintz12330108
Miro Heiskanen2133491
Jamie Benn1121077
Sam Steel1122093
Radek Faksa0111047
Tyler Seguin101-26111
Nils Lundkvist0112451
Thomas Harley01132103
Oskar Bäck0111242

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Jake Oettinger2120.740.963

Team Stats

Dallas Stars

5 GP
G/G2.2
A/G3.8
SOG/G24.8
PPG1
PIM39
HIT/G21.2
BLK/G17.2

Історія матчів

ДатаМатчРахунок
Sep 13Stars vs Penguins1–2L
Sep 11Stars vs Sabres4–0W
Sep 8Stars vs Sharks5–0W
Sep 6Stars vs Predators1–2L
Sep 5Stars vs Blues0–4L
Aug 29Stars vs Wild2–1W
Aug 27Stars vs Wild2–0W
Aug 25Stars vs Blues2–1W

Усі ринки

Stars Markets
Sharks vs. StarsSharks31%Stars70%
Sharks vs. Stars: O/U 4.5Over76%Under24%
Sharks vs. Stars: O/U 5.5Over56%Under45%
Sharks vs. Stars: O/U 6.5Over44%Under56%
Sharks vs. Stars: O/U 7.5Over24%Under76%
Stars vs. Blue JacketsStars53%Blue Jackets48%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 4.5Over76%Under25%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 5.5Over53%Under48%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 6.5Over42%Under59%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 7.5Over23%Under77%
Stars vs. CapitalsStars50%Capitals51%
Stars vs. Capitals: O/U 4.5Over76%Under25%
Stars vs. Capitals: O/U 5.5Over54%Under47%
Stars vs. Capitals: O/U 6.5Over43%Under57%
Stars vs. Capitals: O/U 7.5Over24%Under76%
Canadiens vs. StarsCanadiens44%Stars56%
Canadiens vs. Stars: O/U 4.5Over76%Under24%
Canadiens vs. Stars: O/U 5.5Over54%Under47%
Canadiens vs. Stars: O/U 6.5Over43%Under57%
Canadiens vs. Stars: O/U 7.5Over24%Under76%
Blue Jackets vs. StarsBlue Jackets41%Stars60%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 4.5Over75%Under26%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 5.5Over53%Under48%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 6.5Over42%Under59%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 7.5Over23%Under77%
Devils vs. StarsDevils40%Stars61%
Devils vs. Stars: O/U 4.5Over76%Under25%
Devils vs. Stars: O/U 5.5Over54%Under47%
Devils vs. Stars: O/U 6.5Over43%Under57%
Devils vs. Stars: O/U 7.5Over24%Under76%
Islanders vs. StarsIslanders40%Stars61%
Islanders vs. Stars: O/U 4.5Over70%Under31%
Islanders vs. Stars: O/U 5.5Over52%Under49%
Islanders vs. Stars: O/U 6.5Over42%Under59%
Islanders vs. Stars: O/U 7.5Over20%Under80%
Jets vs. StarsJets30%Stars71%
Jets vs. Stars: O/U 4.5Over75%Under26%
Jets vs. Stars: O/U 5.5Over49%Under51%
Jets vs. Stars: O/U 6.5Over38%Under62%
Jets vs. Stars: O/U 7.5Over22%Under78%
Bruins vs. StarsBruins44%Stars56%
Bruins vs. Stars: O/U 4.5Over71%Under29%
Bruins vs. Stars: O/U 5.5Over50%Under50%
Bruins vs. Stars: O/U 6.5Over39%Under62%
Bruins vs. Stars: O/U 7.5Over23%Under77%
Stars vs. BlackhawksStars67%Blackhawks34%
Stars vs. Blackhawks: O/U 4.5Over71%Under29%
Stars vs. Blackhawks: O/U 5.5Over50%Under50%
Stars vs. Blackhawks: O/U 6.5Over41%Under60%
Stars vs. Blackhawks: O/U 7.5Over25%Under76%
Stars vs. AvalancheStars47%Avalanche54%
Stars vs. Avalanche: O/U 4.5Over78%Under23%
Stars vs. Avalanche: O/U 5.5Over56%Under44%
Stars vs. Avalanche: O/U 6.5Over45%Under55%
Stars vs. Avalanche: O/U 7.5Over26%Under75%
Spread: Avalanche (-1.5)Avalanche30%Stars71%
Avalanche vs. StarsAvalanche52%Stars49%
Avalanche vs. Stars: O/U 4.5Over78%Under23%
Avalanche vs. Stars: O/U 5.5Over56%Under44%
Avalanche vs. Stars: O/U 6.5Over45%Under56%
Avalanche vs. Stars: O/U 7.5Over25%Under75%
Spread: Avalanche (-1.5)Avalanche30%Stars71%
Spread: Stars (-1.5)Stars28%Avalanche73%

Про Stars

Часті запитання

Polymarket наразі має 63 активних ринків для Stars (DAL) із загальним торговим обсягом понад $64.7M. Ви можете торгувати на переможців ігор (moneyline), спреди, тотали (більше/менше) та інші ринки по всіх їхніх майбутніх іграх. Кожен ринок оцінюється як ймовірність — наприклад, ціна 65¢ означає, що трейдери колективно оцінюють шанс цього результату в 65%. Нові ринки додаються по мірі просування розкладу Stars.

За останніми іграми Stars має 33% відсоток перемог із рекордом 2-3. Ви можете переглянути повні результати гра за грою на цій сторінці, включаючи рахунки, суперників та контекст. Нещодавня форма — один із найсильніших факторів впливу на ринкові шанси — команда на серії перемог зазвичай бачить вищі ймовірності, тоді як серія поразок часто зсуває шанси проти неї.

Кожен ринок NHL на Polymarket має структуру питання «так/ні» — наприклад, «Чи виграє Stars?» Ви купуєте акції «Так» або «Ні» за поточною ринковою ціною, яка відображає краудсорсингову ймовірність. Якщо ваша сторона правильна після завершення гри, акції виплачуються по $1 кожна. Якщо ні — $0. Ви також можете продати акції в будь-який момент до завершення гри, щоб зафіксувати прибуток або зменшити збитки. Ціни оновлюються в реальному часі, реагуючи на новини про травми, зміни складу та інші події.

Усі ринки Stars вирішуються за офіційними результатами ігор, включаючи овертайми чи додаткові періоди. Moneyline ринки вирішуються за остаточним результатом гри. Спред-ринки вирішуються за остаточною різницею відносно оголошеної лінії. Тотали (більше/менше) вирішуються за сумарним підсумковим рахунком. Ви можете переглянути Rules на будь-якій сторінці ринку, щоб побачити точні критерії вирішення, включаючи порядок дій при перенесеннях чи скасуваннях.

Шанси Polymarket встановлюються реальними трейдерами, які вкладають реальні гроші у свої позиції, що зазвичай створює добре калібровані ймовірності. Із понад $64.7M торгового обсягу лише на ринках Stars, ці ціни агрегують колективні знання учасників, які уважно стежать за NHL — враховуючи форму команди, травми, силу розкладу та рекорди особистих зустрічей. Ринки прогнозів мають сильний рекорд точності, часто перевершуючи традиційні джерела, відображаючи найновішу інформацію по мірі її появи. Відвідайте сторінку точності на Polymarket для найновіших метрик.

Декілька факторів можуть змінити шанси Stars на Polymarket. Найвпливовіші: нещодавні результати та форма, звіти про травми та зміни складу, контекст розкладу (регулярний сезон vs. плей-офф), історія особистих зустрічей з конкретними суперниками, та виступи вдома і на виїзді. Трейдери враховують усі ці змінні у ціні, тому шанси можуть швидко зсуватися при появі нової інформації, як-от відсутність ключового гравця.

Так. Ця сторінка — безкоштовний ресурс для відстеження результатів ігор Stars, відсотку перемог та ринкових шансів наживо — без потреби в акаунті чи торгівлі. Ви можете спостерігати, як зсуваються шанси в реальному часі для оцінки настроїв ринку щодо майбутніх ігор Stars. Якщо вирішите торгувати пізніше, можете зареєструватися та поповнити акаунт будь-коли.

Зареєструйте безкоштовний акаунт на Polymarket та поповніть його криптою, кредитною чи дебетовою карткою або банківським переказом. Потім поверніться на цю сторінку, оберіть будь-який активний ринок Stars, виберіть сторону для торгівлі, введіть суму та підтвердіть. Ваша позиція буде видна у портфоліо, і ви зможете продати будь-коли до вирішення ринку.

На Polymarket ціна кожної сторони ринку відображає ймовірність. Ціна 65¢ для DAL на moneyline означає, що трейдери колективно оцінюють шанс перемоги Stars приблизно в 65%. Якщо ви купите акції DAL за 65¢ і вони виграють, ви отримаєте $1 за акцію — прибуток 35¢ за акцію. Якщо програють, ці акції коштуватимуть $0. Ціни зсуваються в реальному часі по мірі появи нової інформації та оновлення позицій трейдерами.

Polymarket — найбільший ринок прогнозів у світі, де ви можете бути в курсі подій та торгувати на реальні події. Трейдери купують і продають акції результатів у політиці, спорті, крипто, фінансах, технологіях, культурі та Esports — включаючи ігри NHL для команд як Stars. Ціни відображають ймовірності в реальному часі, підкріплені реальними грошима, пропонуючи прозору, ринкову альтернативу традиційним джерелам шансів. Відвідайте polymarket.com, щоб дослідити всі доступні ринки.

Оновлено Oct 12, 2026 10:04 pm ET