Skip to main content

Щоб торгувати в США, перейдіть на polymarket.us

Sports·NHL·Sabres
Sabres

Sabres NHL Hockey Odds 2026

BUF|23 гравців
Обсяг торгів$73.2M
Активні ринки56
Відсоток перемог50%
Рекорд3-3

Склад гравців

Активні

ГравецьІм'я
S
Sam Carrick
#10
M
Matt Grzelcyk
#24
T
Tage Thompson
#72
B
Beck Malenstyn
#29
J
Josh Norris
#9
U
Ukko-Pekka Luukkonen
#1
R
Rasmus Dahlin
#26
M
Mattias Samuelsson
#23
R
Ryan McLeod
#71
P
Peyton Krebs
#19
C
Colten Ellis
#92
L
Louis Crevier
#46
J
Jack Quinn
#22
J
Justin Danforth
#15
O
Owen Power
#25
J
Josh Doan
#91
O
Olen Zellweger
#8
T
Tyson Kozak
#48
N
Noah Ostlund
#86
J
Jiri Kulich
#20
Z
Zach Benson
#6
Z
Zach Metsa
#73
K
Konsta Helenius
#94

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Tage Thompson43744305
Owen Power1674261
Rasmus Dahlin22402198
Peyton Krebs0440759
Jack Quinn224-14156
Noah Ostlund22420170
Mattias Samuelsson112-3485
Ryan McLeod112-4251
Jiri Kulich1123066
Zach Benson02204119
Josh Norris011-3476
Louis Crevier011-2079

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Ukko-Pekka Luukkonen2203.680.812
Colten Ellis1103.20.864

Team Stats

Buffalo Sabres

6 GP
G/G2.7
A/G4.7
SOG/G27.3
PPG3
PIM50
HIT/G19.3
BLK/G12.7

Історія матчів

ДатаМатчРахунок
Sep 15Sabres vs Panthers5–3W
Sep 13Sabres vs Mammoth1–4L
Sep 11Sabres vs Stars0–4L
Sep 9Sabres vs Wild3–2W
Sep 6Sabres vs Blackhawks4–3W
Sep 4Sabres vs Blue Jackets3–6L
Aug 30Sabres vs Penguins1–3L
Aug 28Sabres vs Red Wings2–3L
Aug 26Sabres vs Blue Jackets5–1W

Усі ринки

Sabres Markets
Golden Knights vs. SabresGolden Knights46%Sabres55%
Golden Knights vs. Sabres: O/U 4.5Over78%Under22%
Golden Knights vs. Sabres: O/U 5.5Over57%Under43%
Golden Knights vs. Sabres: O/U 6.5Over47%Under54%
Golden Knights vs. Sabres: O/U 7.5Over26%Under75%
Blue Jackets vs. SabresBlue Jackets39%Sabres62%
Blue Jackets vs. Sabres: O/U 4.5Over78%Under22%
Blue Jackets vs. Sabres: O/U 5.5Over57%Under43%
Blue Jackets vs. Sabres: O/U 6.5Over47%Under54%
Blue Jackets vs. Sabres: O/U 7.5Over26%Under75%
Senators vs. SabresSenators49%Sabres52%
Senators vs. Sabres: O/U 4.5Over77%Under23%
Senators vs. Sabres: O/U 5.5Over56%Under44%
Senators vs. Sabres: O/U 6.5Over45%Under56%
Senators vs. Sabres: O/U 7.5Over25%Under75%
Sabres vs. DucksSabres53%Ducks48%
Sabres vs. Ducks: O/U 4.5Over79%Under21%
Sabres vs. Ducks: O/U 5.5Over61%Under40%
Sabres vs. Ducks: O/U 6.5Over50%Under51%
Sabres vs. Ducks: O/U 7.5Over28%Under73%
Sabres vs. KingsSabres55%Kings46%
Sabres vs. Kings: O/U 4.5Over78%Under22%
Sabres vs. Kings: O/U 5.5Over59%Under42%
Sabres vs. Kings: O/U 6.5Over47%Under54%
Sabres vs. Kings: O/U 7.5Over26%Under75%
Sabres vs. SharksSabres59%Sharks42%
Sabres vs. Sharks: O/U 4.5Over79%Under21%
Sabres vs. Sharks: O/U 5.5Over60%Under41%
Sabres vs. Sharks: O/U 6.5Over49%Under52%
Sabres vs. Sharks: O/U 7.5Over27%Under74%
Sabres vs. CapitalsSabres44%Capitals56%
Sabres vs. Capitals: O/U 4.5Over79%Under22%
Sabres vs. Capitals: O/U 5.5Over61%Under39%
Sabres vs. Capitals: O/U 6.5Over49%Under51%
Sabres vs. Capitals: O/U 7.5Over32%Under69%
Flyers vs. SabresFlyers36%Sabres65%
Flyers vs. Sabres: O/U 4.5Over75%Under26%
Flyers vs. Sabres: O/U 5.5Over55%Under45%
Flyers vs. Sabres: O/U 6.5Over44%Under56%
Flyers vs. Sabres: O/U 7.5Over27%Under73%
Sabres vs. CanadiensSabres49%Canadiens52%
Sabres vs. Canadiens: O/U 4.5Over81%Under19%
Sabres vs. Canadiens: O/U 5.5Over64%Under37%
Sabres vs. Canadiens: O/U 6.5Over57%Under43%
Sabres vs. Canadiens: O/U 7.5Over34%Under66%
Sabres vs. Maple LeafsSabres53%Maple Leafs47%
Sabres vs. Maple Leafs: O/U 4.5Over82%Under19%
Sabres vs. Maple Leafs: O/U 5.5Over62%Under39%
Sabres vs. Maple Leafs: O/U 6.5Over50%Under50%
Sabres vs. Maple Leafs: O/U 7.5Over28%Under72%
Sabres vs. CanadiensSabres41%Canadiens60%
Sabres vs. Canadiens: O/U 4.5Over80%Under20%
Sabres vs. Canadiens: O/U 5.5Over60%Under41%
Sabres vs. Canadiens: O/U 6.5Over49%Under52%
Sabres vs. Canadiens: O/U 7.5Over28%Under72%
Spread: Canadiens (-1.5)Canadiens38%Sabres63%

Про Sabres

Часті запитання

Polymarket наразі має 56 активних ринків для Sabres (BUF) із загальним торговим обсягом понад $73.2M. Ви можете торгувати на переможців ігор (moneyline), спреди, тотали (більше/менше) та інші ринки по всіх їхніх майбутніх іграх. Кожен ринок оцінюється як ймовірність — наприклад, ціна 65¢ означає, що трейдери колективно оцінюють шанс цього результату в 65%. Нові ринки додаються по мірі просування розкладу Sabres.

За останніми іграми Sabres має 50% відсоток перемог із рекордом 3-3. Ви можете переглянути повні результати гра за грою на цій сторінці, включаючи рахунки, суперників та контекст. Нещодавня форма — один із найсильніших факторів впливу на ринкові шанси — команда на серії перемог зазвичай бачить вищі ймовірності, тоді як серія поразок часто зсуває шанси проти неї.

Кожен ринок NHL на Polymarket має структуру питання «так/ні» — наприклад, «Чи виграє Sabres?» Ви купуєте акції «Так» або «Ні» за поточною ринковою ціною, яка відображає краудсорсингову ймовірність. Якщо ваша сторона правильна після завершення гри, акції виплачуються по $1 кожна. Якщо ні — $0. Ви також можете продати акції в будь-який момент до завершення гри, щоб зафіксувати прибуток або зменшити збитки. Ціни оновлюються в реальному часі, реагуючи на новини про травми, зміни складу та інші події.

Усі ринки Sabres вирішуються за офіційними результатами ігор, включаючи овертайми чи додаткові періоди. Moneyline ринки вирішуються за остаточним результатом гри. Спред-ринки вирішуються за остаточною різницею відносно оголошеної лінії. Тотали (більше/менше) вирішуються за сумарним підсумковим рахунком. Ви можете переглянути Rules на будь-якій сторінці ринку, щоб побачити точні критерії вирішення, включаючи порядок дій при перенесеннях чи скасуваннях.

Шанси Polymarket встановлюються реальними трейдерами, які вкладають реальні гроші у свої позиції, що зазвичай створює добре калібровані ймовірності. Із понад $73.2M торгового обсягу лише на ринках Sabres, ці ціни агрегують колективні знання учасників, які уважно стежать за NHL — враховуючи форму команди, травми, силу розкладу та рекорди особистих зустрічей. Ринки прогнозів мають сильний рекорд точності, часто перевершуючи традиційні джерела, відображаючи найновішу інформацію по мірі її появи. Відвідайте сторінку точності на Polymarket для найновіших метрик.

Декілька факторів можуть змінити шанси Sabres на Polymarket. Найвпливовіші: нещодавні результати та форма, звіти про травми та зміни складу, контекст розкладу (регулярний сезон vs. плей-офф), історія особистих зустрічей з конкретними суперниками, та виступи вдома і на виїзді. Трейдери враховують усі ці змінні у ціні, тому шанси можуть швидко зсуватися при появі нової інформації, як-от відсутність ключового гравця.

Так. Ця сторінка — безкоштовний ресурс для відстеження результатів ігор Sabres, відсотку перемог та ринкових шансів наживо — без потреби в акаунті чи торгівлі. Ви можете спостерігати, як зсуваються шанси в реальному часі для оцінки настроїв ринку щодо майбутніх ігор Sabres. Якщо вирішите торгувати пізніше, можете зареєструватися та поповнити акаунт будь-коли.

Зареєструйте безкоштовний акаунт на Polymarket та поповніть його криптою, кредитною чи дебетовою карткою або банківським переказом. Потім поверніться на цю сторінку, оберіть будь-який активний ринок Sabres, виберіть сторону для торгівлі, введіть суму та підтвердіть. Ваша позиція буде видна у портфоліо, і ви зможете продати будь-коли до вирішення ринку.

На Polymarket ціна кожної сторони ринку відображає ймовірність. Ціна 65¢ для BUF на moneyline означає, що трейдери колективно оцінюють шанс перемоги Sabres приблизно в 65%. Якщо ви купите акції BUF за 65¢ і вони виграють, ви отримаєте $1 за акцію — прибуток 35¢ за акцію. Якщо програють, ці акції коштуватимуть $0. Ціни зсуваються в реальному часі по мірі появи нової інформації та оновлення позицій трейдерами.

Polymarket — найбільший ринок прогнозів у світі, де ви можете бути в курсі подій та торгувати на реальні події. Трейдери купують і продають акції результатів у політиці, спорті, крипто, фінансах, технологіях, культурі та Esports — включаючи ігри NHL для команд як Sabres. Ціни відображають ймовірності в реальному часі, підкріплені реальними грошима, пропонуючи прозору, ринкову альтернативу традиційним джерелам шансів. Відвідайте polymarket.com, щоб дослідити всі доступні ринки.

Оновлено Oct 13, 2026 12:57 am ET