Skip to main content

Щоб торгувати в США, перейдіть на polymarket.us

Sports·NHL·Panthers
Panthers

Panthers NHL Hockey Odds 2026

FLA|22 гравців
Обсяг торгів$70.0M
Активні ринки62
Відсоток перемог40%
Рекорд2-1

Склад гравців

Активні

ГравецьІм'я
L
Lars Eller
#20
B
Brad Marchand
#63
D
Dmitry Kulikov
#7
A
Aaron Ekblad
#5
S
Seth Jones
#3
R
Radko Gudas
#6
S
Sam Bennett
#9
J
Jacob Markstrom
#25
S
Sam Reinhart
#13
C
Carter Verhaeghe
#23
G
Garnet Hathaway
#21
N
Niko Mikkola
#77
G
Gustav Forsling
#42
B
Bokondji Imama
#14
M
Matthew Tkachuk
#19
E
Eetu Luostarinen
#27
S
Sam Lafferty
#18
B
Brady Tkachuk
#8
A
Akira Schmid
#40
A
Anton Lundell
#15
S
Sandis Vilmanis
#95
U
Uvis Balinskis
#26

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Matthew Tkachuk314121111
Lars Eller0332264
Sam Bennett03314917
Carter Verhaeghe1125272
Eetu Luostarinen202-1489
Dmitry Kulikov0112826
Seth Jones101-22123
Anton Lundell011-12167
Radko Gudas00020313
Sam Reinhart000-201211
Garnet Hathaway000119122
Niko Mikkola000-1292

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Jacob Markstrom2111.710.916

Team Stats

Florida Panthers

5 GP
G/G1.8
A/G2.2
SOG/G27.2
PPG1
PIM81
HIT/G34.8
BLK/G10.8

Історія матчів

ДатаМатчРахунок
Sep 13Panthers vs Wild1–4L
Sep 9Panthers vs Kings2–1W
Sep 7Panthers vs Ducks2–3L
Sep 4Panthers vs Sharks3–4L
Sep 2Panthers vs Hurricanes1–0W
Aug 30Panthers vs Lightning2–3L
Aug 28Panthers vs Lightning5–3W
Aug 26Panthers vs Hurricanes2–3L

Усі ринки

Panthers Markets
Panthers vs. CapitalsPanthers50%Capitals51%
Panthers vs. Capitals: O/U 4.5Over77%Under23%
Panthers vs. Capitals: O/U 5.5Over56%Under44%
Panthers vs. Capitals: O/U 6.5Over46%Under55%
Panthers vs. Capitals: O/U 7.5Over25%Under75%
Blackhawks vs. PanthersBlackhawks31%Panthers70%
Blackhawks vs. Panthers: O/U 4.5Over76%Under24%
Blackhawks vs. Panthers: O/U 5.5Over56%Under45%
Blackhawks vs. Panthers: O/U 6.5Over45%Under56%
Blackhawks vs. Panthers: O/U 7.5Over25%Under76%
Red Wings vs. PanthersRed Wings39%Panthers62%
Red Wings vs. Panthers: O/U 4.5Over76%Under24%
Red Wings vs. Panthers: O/U 5.5Over55%Under46%
Red Wings vs. Panthers: O/U 6.5Over44%Under56%
Red Wings vs. Panthers: O/U 7.5Over25%Under76%
Jets vs. PanthersJets36%Panthers65%
Jets vs. Panthers: O/U 4.5Over76%Under24%
Jets vs. Panthers: O/U 5.5Over55%Under46%
Jets vs. Panthers: O/U 6.5Over44%Under56%
Jets vs. Panthers: O/U 7.5Over25%Under76%
Panthers vs. JetsPanthers54%Jets47%
Panthers vs. Jets: O/U 4.5Over76%Under24%
Panthers vs. Jets: O/U 5.5Over55%Under46%
Panthers vs. Jets: O/U 6.5Over44%Under56%
Panthers vs. Jets: O/U 7.5Over25%Under76%
Panthers vs. BlackhawksPanthers60%Blackhawks40%
Panthers vs. Blackhawks: O/U 4.5Over77%Under24%
Panthers vs. Blackhawks: O/U 5.5Over50%Under50%
Panthers vs. Blackhawks: O/U 6.5Over40%Under60%
Panthers vs. Blackhawks: O/U 7.5Over24%Under76%
Panthers vs. PenguinsPanthers38%Penguins63%
Panthers vs. Penguins: O/U 4.5Over78%Under22%
Panthers vs. Penguins: O/U 5.5Over63%Under37%
Panthers vs. Penguins: O/U 6.5Over50%Under50%
Panthers vs. Penguins: O/U 7.5Over32%Under68%
Panthers vs. SenatorsPanthers44%Senators56%
Panthers vs. Senators: O/U 4.5Over73%Under27%
Panthers vs. Senators: O/U 5.5Over54%Under46%
Panthers vs. Senators: O/U 6.5Over44%Under56%
Panthers vs. Senators: O/U 7.5Over26%Under74%
Kraken vs. PanthersKraken42%Panthers59%
Kraken vs. Panthers: O/U 4.5Over77%Under24%
Kraken vs. Panthers: O/U 5.5Over56%Under44%
Kraken vs. Panthers: O/U 6.5Over45%Under55%
Kraken vs. Panthers: O/U 7.5Over28%Under73%
Canucks vs. PanthersCanucks27%Panthers74%
Canucks vs. Panthers: O/U 4.5Over84%Under16%
Canucks vs. Panthers: O/U 5.5Over62%Under38%
Canucks vs. Panthers: O/U 6.5Over56%Under45%
Canucks vs. Panthers: O/U 7.5Over34%Under66%
Panthers vs. Blue JacketsPanthers50%Blue Jackets51%
Panthers vs. Blue Jackets: O/U 4.5Over79%Under22%
Panthers vs. Blue Jackets: O/U 5.5Over55%Under46%
Panthers vs. Blue Jackets: O/U 6.5Over45%Under56%
Panthers vs. Blue Jackets: O/U 7.5Over25%Under75%
Panthers vs. SabresPanthers50%Sabres51%
Panthers vs. Sabres: O/U 4.5Over79%Under22%
Panthers vs. Sabres: O/U 5.5Over57%Under43%
Panthers vs. Sabres: O/U 6.5Over46%Under55%
Panthers vs. Sabres: O/U 7.5Over26%Under75%
Spread: Panthers (-1.5)Panthers30%Sabres71%
Spread: Sabres (-1.5)Sabres28%Panthers72%

Про Panthers

Часті запитання

Polymarket наразі має 62 активних ринків для Panthers (FLA) із загальним торговим обсягом понад $70.0M. Ви можете торгувати на переможців ігор (moneyline), спреди, тотали (більше/менше) та інші ринки по всіх їхніх майбутніх іграх. Кожен ринок оцінюється як ймовірність — наприклад, ціна 65¢ означає, що трейдери колективно оцінюють шанс цього результату в 65%. Нові ринки додаються по мірі просування розкладу Panthers.

За останніми іграми Panthers має 40% відсоток перемог із рекордом 2-1. Ви можете переглянути повні результати гра за грою на цій сторінці, включаючи рахунки, суперників та контекст. Нещодавня форма — один із найсильніших факторів впливу на ринкові шанси — команда на серії перемог зазвичай бачить вищі ймовірності, тоді як серія поразок часто зсуває шанси проти неї.

Кожен ринок NHL на Polymarket має структуру питання «так/ні» — наприклад, «Чи виграє Panthers?» Ви купуєте акції «Так» або «Ні» за поточною ринковою ціною, яка відображає краудсорсингову ймовірність. Якщо ваша сторона правильна після завершення гри, акції виплачуються по $1 кожна. Якщо ні — $0. Ви також можете продати акції в будь-який момент до завершення гри, щоб зафіксувати прибуток або зменшити збитки. Ціни оновлюються в реальному часі, реагуючи на новини про травми, зміни складу та інші події.

Усі ринки Panthers вирішуються за офіційними результатами ігор, включаючи овертайми чи додаткові періоди. Moneyline ринки вирішуються за остаточним результатом гри. Спред-ринки вирішуються за остаточною різницею відносно оголошеної лінії. Тотали (більше/менше) вирішуються за сумарним підсумковим рахунком. Ви можете переглянути Rules на будь-якій сторінці ринку, щоб побачити точні критерії вирішення, включаючи порядок дій при перенесеннях чи скасуваннях.

Шанси Polymarket встановлюються реальними трейдерами, які вкладають реальні гроші у свої позиції, що зазвичай створює добре калібровані ймовірності. Із понад $70.0M торгового обсягу лише на ринках Panthers, ці ціни агрегують колективні знання учасників, які уважно стежать за NHL — враховуючи форму команди, травми, силу розкладу та рекорди особистих зустрічей. Ринки прогнозів мають сильний рекорд точності, часто перевершуючи традиційні джерела, відображаючи найновішу інформацію по мірі її появи. Відвідайте сторінку точності на Polymarket для найновіших метрик.

Декілька факторів можуть змінити шанси Panthers на Polymarket. Найвпливовіші: нещодавні результати та форма, звіти про травми та зміни складу, контекст розкладу (регулярний сезон vs. плей-офф), історія особистих зустрічей з конкретними суперниками, та виступи вдома і на виїзді. Трейдери враховують усі ці змінні у ціні, тому шанси можуть швидко зсуватися при появі нової інформації, як-от відсутність ключового гравця.

Так. Ця сторінка — безкоштовний ресурс для відстеження результатів ігор Panthers, відсотку перемог та ринкових шансів наживо — без потреби в акаунті чи торгівлі. Ви можете спостерігати, як зсуваються шанси в реальному часі для оцінки настроїв ринку щодо майбутніх ігор Panthers. Якщо вирішите торгувати пізніше, можете зареєструватися та поповнити акаунт будь-коли.

Зареєструйте безкоштовний акаунт на Polymarket та поповніть його криптою, кредитною чи дебетовою карткою або банківським переказом. Потім поверніться на цю сторінку, оберіть будь-який активний ринок Panthers, виберіть сторону для торгівлі, введіть суму та підтвердіть. Ваша позиція буде видна у портфоліо, і ви зможете продати будь-коли до вирішення ринку.

На Polymarket ціна кожної сторони ринку відображає ймовірність. Ціна 65¢ для FLA на moneyline означає, що трейдери колективно оцінюють шанс перемоги Panthers приблизно в 65%. Якщо ви купите акції FLA за 65¢ і вони виграють, ви отримаєте $1 за акцію — прибуток 35¢ за акцію. Якщо програють, ці акції коштуватимуть $0. Ціни зсуваються в реальному часі по мірі появи нової інформації та оновлення позицій трейдерами.

Polymarket — найбільший ринок прогнозів у світі, де ви можете бути в курсі подій та торгувати на реальні події. Трейдери купують і продають акції результатів у політиці, спорті, крипто, фінансах, технологіях, культурі та Esports — включаючи ігри NHL для команд як Panthers. Ціни відображають ймовірності в реальному часі, підкріплені реальними грошима, пропонуючи прозору, ринкову альтернативу традиційним джерелам шансів. Відвідайте polymarket.com, щоб дослідити всі доступні ринки.

Оновлено Oct 12, 2026 2:10 am ET