Skip to main content

Щоб торгувати в США, перейдіть на polymarket.us

Sports·NHL·Ducks
Ducks

Ducks NHL Hockey Odds 2026

ANA|23 гравців
Обсяг торгів$79.2M
Активні ринки66
Відсоток перемог80%
Рекорд4-1

Склад гравців

Активні

ГравецьІм'я
M
Mikael Granlund
#64
F
Frank Vatrano
#77
A
Alex Killorn
#17
N
Nick Jensen
#4
V
Ville Husso
#33
A
A.J. Greer
#18
R
Ryan Poehling
#25
L
Lukas Dostal
#1
J
Jackson LaCombe
#2
J
Judd Caulfield
#28
S
Sam Colangelo
#12
J
Jeff Malott
#39
T
Tyson Hinds
#55
P
Pavel Mintyukov
#98
C
Cutter Gauthier
#61
N
Noah Warren
#47
T
Tristan Luneau
#67
N
Nikita Nesterenko
#13
T
Travis Mitchell
#34
L
Leo Carlsson
#91
B
Beckett Sennecke
#45
T
Tim Washe
#42
N
Nikita Klepov
#40

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Leo Carlsson178-2241
Mikael Granlund25700100
Beckett Sennecke33626139
Jackson LaCombe145-1244
Cutter Gauthier224-26175
Jeff Malott12320515
Noah Warren0333257
Tim Washe12312521
Alex Killorn1124092
Ryan Poehling112-1463
Judd Caulfield11210412
Nikita Nesterenko20222620

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Lukas Dostal3102.960.884

Team Stats

Anaheim Ducks

5 GP
G/G3.6
A/G6.8
SOG/G23.2
PPG6
PIM39
HIT/G26.4
BLK/G17.6

Історія матчів

ДатаМатчРахунок
Sep 13Ducks vs Flames4–2W
Sep 12Ducks vs Jets5–1W
Sep 10Ducks vs Oilers2–5L
Sep 7Ducks vs Panthers3–2W
Sep 5Ducks vs Golden Knights4–3W
Aug 30Ducks vs Kings2–6L
Aug 28Ducks vs Sharks0–10L

Усі ринки

Ducks Markets
Penguins vs. DucksPenguins46%Ducks55%
Penguins vs. Ducks: O/U 4.5Over81%Under20%
Penguins vs. Ducks: O/U 5.5Over66%Under35%
Penguins vs. Ducks: O/U 6.5Over54%Under47%
Penguins vs. Ducks: O/U 7.5Over32%Under69%
Ducks vs. FlamesDucks49%Flames52%
Ducks vs. Flames: O/U 4.5Over79%Under21%
Ducks vs. Flames: O/U 5.5Over60%Under41%
Ducks vs. Flames: O/U 6.5Over49%Under52%
Ducks vs. Flames: O/U 7.5Over27%Under74%
Ducks vs. OilersDucks42%Oilers59%
Ducks vs. Oilers: O/U 4.5Over80%Under21%
Ducks vs. Oilers: O/U 5.5Over63%Under38%
Ducks vs. Oilers: O/U 6.5Over52%Under49%
Ducks vs. Oilers: O/U 7.5Over30%Under71%
Ducks vs. CanucksDucks56%Canucks44%
Ducks vs. Canucks: O/U 4.5Over81%Under20%
Ducks vs. Canucks: O/U 5.5Over65%Under36%
Ducks vs. Canucks: O/U 6.5Over54%Under47%
Ducks vs. Canucks: O/U 7.5Over32%Under69%
Sabres vs. DucksSabres53%Ducks48%
Sabres vs. Ducks: O/U 4.5Over79%Under21%
Sabres vs. Ducks: O/U 5.5Over61%Under40%
Sabres vs. Ducks: O/U 6.5Over49%Under52%
Sabres vs. Ducks: O/U 7.5Over28%Under73%
Senators vs. DucksSenators50%Ducks51%
Senators vs. Ducks: O/U 4.5Over78%Under22%
Senators vs. Ducks: O/U 5.5Over57%Under43%
Senators vs. Ducks: O/U 6.5Over47%Under54%
Senators vs. Ducks: O/U 7.5Over26%Under75%
Canucks vs. DucksCanucks38%Ducks63%
Canucks vs. Ducks: O/U 4.5Over81%Under20%
Canucks vs. Ducks: O/U 5.5Over66%Under35%
Canucks vs. Ducks: O/U 6.5Over54%Under47%
Canucks vs. Ducks: O/U 7.5Over32%Under69%
Ducks vs. FlyersDucks54%Flyers46%
Ducks vs. Flyers: O/U 4.5Over76%Under24%
Ducks vs. Flyers: O/U 5.5Over58%Under42%
Ducks vs. Flyers: O/U 6.5Over47%Under53%
Ducks vs. Flyers: O/U 7.5Over30%Under71%
Ducks vs. DevilsDucks52%Devils48%
Ducks vs. Devils: O/U 4.5Over78%Under22%
Ducks vs. Devils: O/U 5.5Over62%Under38%
Ducks vs. Devils: O/U 6.5Over50%Under50%
Ducks vs. Devils: O/U 7.5Over31%Under69%
Ducks vs. IslandersDucks46%Islanders54%
Ducks vs. Islanders: O/U 4.5Over77%Under24%
Ducks vs. Islanders: O/U 5.5Over61%Under40%
Ducks vs. Islanders: O/U 6.5Over48%Under52%
Ducks vs. Islanders: O/U 7.5Over30%Under70%
Ducks vs. RangersDucks43%Rangers57%
Ducks vs. Rangers: O/U 4.5Over77%Under23%
Ducks vs. Rangers: O/U 5.5Over61%Under40%
Ducks vs. Rangers: O/U 6.5Over47%Under53%
Ducks vs. Rangers: O/U 7.5Over30%Under70%
Bruins vs. DucksBruins48%Ducks52%
Bruins vs. Ducks: O/U 4.5Over80%Under20%
Bruins vs. Ducks: O/U 5.5Over59%Under42%
Bruins vs. Ducks: O/U 6.5Over53%Under48%
Bruins vs. Ducks: O/U 7.5Over26%Under74%
Flames vs. DucksFlames36%Ducks65%
Flames vs. Ducks: O/U 4.5Over79%Under21%
Flames vs. Ducks: O/U 5.5Over57%Under43%
Flames vs. Ducks: O/U 6.5Over47%Under53%
Flames vs. Ducks: O/U 7.5Over26%Under74%
Spread: Ducks (-1.5)Ducks42%Flames58%

Про Ducks

Часті запитання

Polymarket наразі має 66 активних ринків для Ducks (ANA) із загальним торговим обсягом понад $79.2M. Ви можете торгувати на переможців ігор (moneyline), спреди, тотали (більше/менше) та інші ринки по всіх їхніх майбутніх іграх. Кожен ринок оцінюється як ймовірність — наприклад, ціна 65¢ означає, що трейдери колективно оцінюють шанс цього результату в 65%. Нові ринки додаються по мірі просування розкладу Ducks.

За останніми іграми Ducks має 80% відсоток перемог із рекордом 4-1. Ви можете переглянути повні результати гра за грою на цій сторінці, включаючи рахунки, суперників та контекст. Нещодавня форма — один із найсильніших факторів впливу на ринкові шанси — команда на серії перемог зазвичай бачить вищі ймовірності, тоді як серія поразок часто зсуває шанси проти неї.

Кожен ринок NHL на Polymarket має структуру питання «так/ні» — наприклад, «Чи виграє Ducks?» Ви купуєте акції «Так» або «Ні» за поточною ринковою ціною, яка відображає краудсорсингову ймовірність. Якщо ваша сторона правильна після завершення гри, акції виплачуються по $1 кожна. Якщо ні — $0. Ви також можете продати акції в будь-який момент до завершення гри, щоб зафіксувати прибуток або зменшити збитки. Ціни оновлюються в реальному часі, реагуючи на новини про травми, зміни складу та інші події.

Усі ринки Ducks вирішуються за офіційними результатами ігор, включаючи овертайми чи додаткові періоди. Moneyline ринки вирішуються за остаточним результатом гри. Спред-ринки вирішуються за остаточною різницею відносно оголошеної лінії. Тотали (більше/менше) вирішуються за сумарним підсумковим рахунком. Ви можете переглянути Rules на будь-якій сторінці ринку, щоб побачити точні критерії вирішення, включаючи порядок дій при перенесеннях чи скасуваннях.

Шанси Polymarket встановлюються реальними трейдерами, які вкладають реальні гроші у свої позиції, що зазвичай створює добре калібровані ймовірності. Із понад $79.2M торгового обсягу лише на ринках Ducks, ці ціни агрегують колективні знання учасників, які уважно стежать за NHL — враховуючи форму команди, травми, силу розкладу та рекорди особистих зустрічей. Ринки прогнозів мають сильний рекорд точності, часто перевершуючи традиційні джерела, відображаючи найновішу інформацію по мірі її появи. Відвідайте сторінку точності на Polymarket для найновіших метрик.

Декілька факторів можуть змінити шанси Ducks на Polymarket. Найвпливовіші: нещодавні результати та форма, звіти про травми та зміни складу, контекст розкладу (регулярний сезон vs. плей-офф), історія особистих зустрічей з конкретними суперниками, та виступи вдома і на виїзді. Трейдери враховують усі ці змінні у ціні, тому шанси можуть швидко зсуватися при появі нової інформації, як-от відсутність ключового гравця.

Так. Ця сторінка — безкоштовний ресурс для відстеження результатів ігор Ducks, відсотку перемог та ринкових шансів наживо — без потреби в акаунті чи торгівлі. Ви можете спостерігати, як зсуваються шанси в реальному часі для оцінки настроїв ринку щодо майбутніх ігор Ducks. Якщо вирішите торгувати пізніше, можете зареєструватися та поповнити акаунт будь-коли.

Зареєструйте безкоштовний акаунт на Polymarket та поповніть його криптою, кредитною чи дебетовою карткою або банківським переказом. Потім поверніться на цю сторінку, оберіть будь-який активний ринок Ducks, виберіть сторону для торгівлі, введіть суму та підтвердіть. Ваша позиція буде видна у портфоліо, і ви зможете продати будь-коли до вирішення ринку.

На Polymarket ціна кожної сторони ринку відображає ймовірність. Ціна 65¢ для ANA на moneyline означає, що трейдери колективно оцінюють шанс перемоги Ducks приблизно в 65%. Якщо ви купите акції ANA за 65¢ і вони виграють, ви отримаєте $1 за акцію — прибуток 35¢ за акцію. Якщо програють, ці акції коштуватимуть $0. Ціни зсуваються в реальному часі по мірі появи нової інформації та оновлення позицій трейдерами.

Polymarket — найбільший ринок прогнозів у світі, де ви можете бути в курсі подій та торгувати на реальні події. Трейдери купують і продають акції результатів у політиці, спорті, крипто, фінансах, технологіях, культурі та Esports — включаючи ігри NHL для команд як Ducks. Ціни відображають ймовірності в реальному часі, підкріплені реальними грошима, пропонуючи прозору, ринкову альтернативу традиційним джерелам шансів. Відвідайте polymarket.com, щоб дослідити всі доступні ринки.

Оновлено Oct 12, 2026 4:55 pm ET