Skip to main content

Щоб торгувати в США, перейдіть на polymarket.us

Sports·NHL·Devils
Devils

Devils NHL Hockey Odds 2026

NJ|22 гравців
Обсяг торгів$68.5M
Активні ринки60
Відсоток перемог64%
Рекорд9-5

Склад гравців

Активні

ГравецьІм'я
D
Dougie Hamilton
#7
B
Brett Pesce
#22
C
Connor Brown
#16
J
Jake Allen
#34
C
Connor Hellebuyck
#37
A
Anthony Mantha
#39
E
Evan Rodrigues
#17
J
Jonas Siegenthaler
#71
B
Brenden Dillon
#5
T
Timo Meier
#28
J
Jesper Bratt
#63
N
Nico Hischier
#13
C
Cody Glass
#12
J
Jesper Boqvist
#70
J
Johnathan Kovacevic
#8
D
Declan Chisholm
#47
J
Jack Hughes
#86
L
Luke Evangelista
#77
L
Luke Hughes
#43
R
Remi Poirier
#1
A
Arseniy Gritsyuk
#81
A
Amadeus Lombardi
#93

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Jack Hughes6101670540
Jesper Bratt21012602817
Arseniy Gritsyuk8412803513
Nico Hischier729423313
Luke Evangelista35816288
Luke Hughes52778365
Dougie Hamilton156103512
Anthony Mantha336-17178
Jesper Boqvist426301814
Brett Pesce145138135
Evan Rodrigues235-361720
Timo Meier145-184928

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Jake Allen5303.120.887

Team Stats

New Jersey Devils

14 GP
G/G3.4
A/G5.1
SOG/G32.6
PPG7
PIM78
HIT/G16.6
BLK/G11.7

Історія матчів

ДатаМатчРахунок
Oct 3Devils vs Golden Knights5–2W
Oct 1Devils vs Avalanche2–5L
Sep 30Devils vs Stars5–1W
Sep 27Devils vs Kings3–1W
Sep 25Devils vs Ducks4–1W
Sep 23Devils vs Avalanche4–3W
Sep 20Devils vs Capitals2–4L
Sep 18Devils vs Rangers7–1W

Усі ринки

Devils Markets
Flames vs. DevilsFlames32%Devils69%
Flames vs. Devils: O/U 4.5Over78%Under22%
Flames vs. Devils: O/U 5.5Over57%Under43%
Flames vs. Devils: O/U 6.5Over47%Under54%
Flames vs. Devils: O/U 7.5Over26%Under75%
Devils vs. Blue JacketsDevils55%Blue Jackets46%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 4.5Over77%Under23%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 5.5Over56%Under44%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 6.5Over45%Under56%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 7.5Over25%Under75%
Blue Jackets vs. DevilsBlue Jackets40%Devils61%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 4.5Over77%Under23%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 5.5Over56%Under44%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 6.5Over46%Under55%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 7.5Over26%Under75%
Devils vs. BluesDevils53%Blues48%
Devils vs. Blues: O/U 4.5Over79%Under22%
Devils vs. Blues: O/U 5.5Over59%Under42%
Devils vs. Blues: O/U 6.5Over47%Under54%
Devils vs. Blues: O/U 7.5Over26%Under75%
Canadiens vs. DevilsCanadiens46%Devils55%
Canadiens vs. Devils: O/U 4.5Over78%Under22%
Canadiens vs. Devils: O/U 5.5Over59%Under42%
Canadiens vs. Devils: O/U 6.5Over47%Under54%
Canadiens vs. Devils: O/U 7.5Over26%Under75%
Devils vs. CapitalsDevils46%Capitals54%
Devils vs. Capitals: O/U 4.5Over79%Under21%
Devils vs. Capitals: O/U 5.5Over60%Under41%
Devils vs. Capitals: O/U 6.5Over48%Under53%
Devils vs. Capitals: O/U 7.5Over30%Under70%
Capitals vs. DevilsCapitals45%Devils56%
Capitals vs. Devils: O/U 4.5Over79%Under22%
Capitals vs. Devils: O/U 5.5Over61%Under40%
Capitals vs. Devils: O/U 6.5Over49%Under52%
Capitals vs. Devils: O/U 7.5Over30%Under70%
Devils vs. JetsDevils55%Jets45%
Devils vs. Jets: O/U 4.5Over78%Under22%
Devils vs. Jets: O/U 5.5Over54%Under47%
Devils vs. Jets: O/U 6.5Over43%Under57%
Devils vs. Jets: O/U 7.5Over25%Under75%
Devils vs. Maple LeafsDevils44%Maple Leafs56%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 4.5Over80%Under20%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 5.5Over64%Under37%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 6.5Over53%Under47%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 7.5Over34%Under66%
Devils vs. IslandersDevils53%Islanders47%
Devils vs. Islanders: O/U 4.5Over74%Under26%
Devils vs. Islanders: O/U 5.5Over56%Under44%
Devils vs. Islanders: O/U 6.5Over45%Under55%
Devils vs. Islanders: O/U 7.5Over24%Under76%
Blues vs. DevilsBlues40%Devils60%
Blues vs. Devils: O/U 4.5Over79%Under22%
Blues vs. Devils: O/U 5.5Over56%Under45%
Blues vs. Devils: O/U 6.5Over44%Under56%
Blues vs. Devils: O/U 7.5Over26%Under75%
Oilers vs. DevilsOilers44%Devils56%
Oilers vs. Devils: O/U 4.5Over80%Under20%
Oilers vs. Devils: O/U 5.5Over64%Under37%
Oilers vs. Devils: O/U 6.5Over54%Under47%
Oilers vs. Devils: O/U 7.5Over28%Under72%

Про Devils

Часті запитання

Polymarket наразі має 60 активних ринків для Devils (NJ) із загальним торговим обсягом понад $68.5M. Ви можете торгувати на переможців ігор (moneyline), спреди, тотали (більше/менше) та інші ринки по всіх їхніх майбутніх іграх. Кожен ринок оцінюється як ймовірність — наприклад, ціна 65¢ означає, що трейдери колективно оцінюють шанс цього результату в 65%. Нові ринки додаються по мірі просування розкладу Devils.

За останніми іграми Devils має 64% відсоток перемог із рекордом 9-5. Ви можете переглянути повні результати гра за грою на цій сторінці, включаючи рахунки, суперників та контекст. Нещодавня форма — один із найсильніших факторів впливу на ринкові шанси — команда на серії перемог зазвичай бачить вищі ймовірності, тоді як серія поразок часто зсуває шанси проти неї.

Кожен ринок NHL на Polymarket має структуру питання «так/ні» — наприклад, «Чи виграє Devils?» Ви купуєте акції «Так» або «Ні» за поточною ринковою ціною, яка відображає краудсорсингову ймовірність. Якщо ваша сторона правильна після завершення гри, акції виплачуються по $1 кожна. Якщо ні — $0. Ви також можете продати акції в будь-який момент до завершення гри, щоб зафіксувати прибуток або зменшити збитки. Ціни оновлюються в реальному часі, реагуючи на новини про травми, зміни складу та інші події.

Усі ринки Devils вирішуються за офіційними результатами ігор, включаючи овертайми чи додаткові періоди. Moneyline ринки вирішуються за остаточним результатом гри. Спред-ринки вирішуються за остаточною різницею відносно оголошеної лінії. Тотали (більше/менше) вирішуються за сумарним підсумковим рахунком. Ви можете переглянути Rules на будь-якій сторінці ринку, щоб побачити точні критерії вирішення, включаючи порядок дій при перенесеннях чи скасуваннях.

Шанси Polymarket встановлюються реальними трейдерами, які вкладають реальні гроші у свої позиції, що зазвичай створює добре калібровані ймовірності. Із понад $68.5M торгового обсягу лише на ринках Devils, ці ціни агрегують колективні знання учасників, які уважно стежать за NHL — враховуючи форму команди, травми, силу розкладу та рекорди особистих зустрічей. Ринки прогнозів мають сильний рекорд точності, часто перевершуючи традиційні джерела, відображаючи найновішу інформацію по мірі її появи. Відвідайте сторінку точності на Polymarket для найновіших метрик.

Декілька факторів можуть змінити шанси Devils на Polymarket. Найвпливовіші: нещодавні результати та форма, звіти про травми та зміни складу, контекст розкладу (регулярний сезон vs. плей-офф), історія особистих зустрічей з конкретними суперниками, та виступи вдома і на виїзді. Трейдери враховують усі ці змінні у ціні, тому шанси можуть швидко зсуватися при появі нової інформації, як-от відсутність ключового гравця.

Так. Ця сторінка — безкоштовний ресурс для відстеження результатів ігор Devils, відсотку перемог та ринкових шансів наживо — без потреби в акаунті чи торгівлі. Ви можете спостерігати, як зсуваються шанси в реальному часі для оцінки настроїв ринку щодо майбутніх ігор Devils. Якщо вирішите торгувати пізніше, можете зареєструватися та поповнити акаунт будь-коли.

Зареєструйте безкоштовний акаунт на Polymarket та поповніть його криптою, кредитною чи дебетовою карткою або банківським переказом. Потім поверніться на цю сторінку, оберіть будь-який активний ринок Devils, виберіть сторону для торгівлі, введіть суму та підтвердіть. Ваша позиція буде видна у портфоліо, і ви зможете продати будь-коли до вирішення ринку.

На Polymarket ціна кожної сторони ринку відображає ймовірність. Ціна 65¢ для NJ на moneyline означає, що трейдери колективно оцінюють шанс перемоги Devils приблизно в 65%. Якщо ви купите акції NJ за 65¢ і вони виграють, ви отримаєте $1 за акцію — прибуток 35¢ за акцію. Якщо програють, ці акції коштуватимуть $0. Ціни зсуваються в реальному часі по мірі появи нової інформації та оновлення позицій трейдерами.

Polymarket — найбільший ринок прогнозів у світі, де ви можете бути в курсі подій та торгувати на реальні події. Трейдери купують і продають акції результатів у політиці, спорті, крипто, фінансах, технологіях, культурі та Esports — включаючи ігри NHL для команд як Devils. Ціни відображають ймовірності в реальному часі, підкріплені реальними грошима, пропонуючи прозору, ринкову альтернативу традиційним джерелам шансів. Відвідайте polymarket.com, щоб дослідити всі доступні ринки.

Оновлено Nov 1, 2026 2:40 am ET