Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NHL·Stars
Stars

Stars NHL Hockey Odds 2026

DAL|22 graczy
Wolumen handlu$64.7M
Aktywne rynki60
Wskaźnik wygranych33%
Bilans2-3

Skład

Aktywni

GraczNazwa
R
Radek Faksa
#12
E
Esa Lindell
#23
T
Tyler Seguin
#91
M
Mikko Rantanen
#96
T
Tyler Myers
#57
J
Jamie Benn
#14
R
Roope Hintz
#24
K
Kyle Capobianco
#20
S
Sam Steel
#18
C
Colin Blackwell
#15
C
Casey DeSmith
#1
M
Miro Heiskanen
#4
J
Jake Oettinger
#29
J
Jason Robertson
#21
N
Nils Lundkvist
#5
J
Joel Kiviranta
#22
T
Thomas Harley
#55
W
Wyatt Johnston
#53
O
Oskar Bäck
#10
L
Lian Bichsel
#6
J
Justin Hryckowian
#49
A
Arttu Hyry
#25

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Mikko Rantanen24644134
Jason Robertson22422145
Wyatt Johnston04420113
Roope Hintz12330108
Miro Heiskanen2133491
Jamie Benn1121077
Sam Steel1122093
Radek Faksa0111047
Tyler Seguin101-26111
Nils Lundkvist0112451
Thomas Harley01132103
Oskar Bäck0111242

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Jake Oettinger2120.740.963

Team Stats

Dallas Stars

5 GP
G/G2.2
A/G3.8
SOG/G24.8
PPG1
PIM39
HIT/G21.2
BLK/G17.2

Historia meczów

DataMeczWynik
Sep 13Stars vs Penguins1–2L
Sep 11Stars vs Sabres4–0W
Sep 8Stars vs Sharks5–0W
Sep 6Stars vs Predators1–2L
Sep 5Stars vs Blues0–4L
Aug 29Stars vs Wild2–1W
Aug 27Stars vs Wild2–0W
Aug 25Stars vs Blues2–1W

Wszystkie rynki

Stars Markets
Sharks vs. StarsSharks31%Stars70%
Sharks vs. Stars: O/U 4.5Over76%Under24%
Sharks vs. Stars: O/U 5.5Over56%Under45%
Sharks vs. Stars: O/U 6.5Over44%Under56%
Sharks vs. Stars: O/U 7.5Over25%Under76%
Stars vs. Blue JacketsStars53%Blue Jackets48%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 4.5Over75%Under25%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 5.5Over53%Under48%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 6.5Over42%Under59%
Stars vs. Blue Jackets: O/U 7.5Over23%Under77%
Stars vs. CapitalsStars50%Capitals51%
Stars vs. Capitals: O/U 4.5Over76%Under25%
Stars vs. Capitals: O/U 5.5Over54%Under47%
Stars vs. Capitals: O/U 6.5Over43%Under57%
Stars vs. Capitals: O/U 7.5Over24%Under76%
Canadiens vs. StarsCanadiens44%Stars56%
Canadiens vs. Stars: O/U 4.5Over76%Under25%
Canadiens vs. Stars: O/U 5.5Over54%Under47%
Canadiens vs. Stars: O/U 6.5Over43%Under57%
Canadiens vs. Stars: O/U 7.5Over24%Under76%
Blue Jackets vs. StarsBlue Jackets41%Stars60%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 4.5Over75%Under25%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 5.5Over53%Under48%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 6.5Over42%Under59%
Blue Jackets vs. Stars: O/U 7.5Over23%Under77%
Devils vs. StarsDevils40%Stars61%
Devils vs. Stars: O/U 4.5Over76%Under24%
Devils vs. Stars: O/U 5.5Over54%Under47%
Devils vs. Stars: O/U 6.5Over43%Under57%
Devils vs. Stars: O/U 7.5Over24%Under76%
Islanders vs. StarsIslanders39%Stars62%
Islanders vs. Stars: O/U 4.5Over66%Under34%
Islanders vs. Stars: O/U 5.5Over50%Under50%
Islanders vs. Stars: O/U 6.5Over39%Under61%
Islanders vs. Stars: O/U 7.5Over18%Under82%
Jets vs. StarsJets30%Stars71%
Jets vs. Stars: O/U 4.5Over73%Under27%
Jets vs. Stars: O/U 5.5Over54%Under47%
Jets vs. Stars: O/U 6.5Over41%Under59%
Jets vs. Stars: O/U 7.5Over19%Under81%
Bruins vs. StarsBruins43%Stars57%
Bruins vs. Stars: O/U 4.5Over70%Under31%
Bruins vs. Stars: O/U 5.5Over53%Under48%
Bruins vs. Stars: O/U 6.5Over42%Under58%
Bruins vs. Stars: O/U 7.5Over21%Under79%
Stars vs. BlackhawksStars67%Blackhawks34%
Stars vs. Blackhawks: O/U 4.5Over70%Under31%
Stars vs. Blackhawks: O/U 5.5Over49%Under51%
Stars vs. Blackhawks: O/U 6.5Over41%Under60%
Stars vs. Blackhawks: O/U 7.5Over23%Under78%
Stars vs. AvalancheStars41%Avalanche60%
Stars vs. Avalanche: O/U 4.5Over77%Under23%
Stars vs. Avalanche: O/U 5.5Over56%Under44%
Stars vs. Avalanche: O/U 6.5Over45%Under56%
Stars vs. Avalanche: O/U 7.5Over25%Under75%
Avalanche vs. StarsAvalanche54%Stars47%
Avalanche vs. Stars: O/U 4.5Over77%Under24%
Avalanche vs. Stars: O/U 5.5Over55%Under45%
Avalanche vs. Stars: O/U 6.5Over46%Under55%
Avalanche vs. Stars: O/U 7.5Over26%Under74%

O Stars

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 60 aktywnych rynków dla Stars (DAL) z ponad $64.7M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Stars.

Na podstawie ostatnich meczów, Stars ma wskaźnik wygranych 33% z bilansem 2-3. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NHL na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Stars wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Stars rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $64.7M obrotu na rynkach Stars, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NHL. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Stars — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Stars, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za DAL na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Stars. Jeśli kupisz udziały DAL po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NHL drużyn jak Stars. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 1:59 am ET