Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NHL·Rangers
Rangers

Rangers NHL Hockey Odds 2026

NYR|22 graczy
Wolumen handlu$60.6M
Aktywne rynki55
Wskaźnik wygranych71%
Bilans5-2

Skład

Aktywni

GraczNazwa
O
Oliver Bjorkstrand
#28
M
Mika Zibanejad
#93
J
J.T. Miller
#10
S
Spencer Martin
#41
M
Marcus Pettersson
#26
A
Adam Fox
#23
E
Eeli Tolvanen
#17
S
Sean Durzi
#5
V
Vladislav Gavrikov
#44
P
Pavel Dorofeyev
#16
A
Alexis Lafrenière
#13
B
Braden Schneider
#4
W
Will Cuylle
#50
D
Dylan Garand
#33
S
Scott Morrow
#60
M
Matt Rempe
#73
J
Jaroslav Chmelar
#49
T
Tye Kartye
#24
N
Noah Laba
#42
G
Gabe Perreault
#94
C
Cole Beaudoin
#53
A
Alberts Smits
#12

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Alexis Lafrenière53842149
Mika Zibanejad167321413
Adam Fox0663453
Gabe Perreault33620104
J.T. Miller1453111012
Vladislav Gavrikov14550116
Will Cuylle2350131826
Eeli Tolvanen314521013
Tye Kartye22422817
Oliver Bjorkstrand21305103
Pavel Dorofeyev123-30214
Sean Durzi1120946

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Igor Shesterkin3101.80.927
Dylan Garand2111.210.945

Team Stats

New York Rangers

7 GP
G/G3.3
A/G5.7
SOG/G23.1
PPG5
PIM70
HIT/G27.4
BLK/G15.6

Historia meczów

DataMeczWynik
Sep 14Rangers vs Canucks6–2W
Sep 12Rangers vs Capitals1–3L
Sep 9Rangers vs Islanders5–2W
Sep 7Rangers vs Mammoth4–2W
Sep 5Rangers vs Red Wings2–0W
Sep 4Rangers vs Lightning5–1W
Sep 2Rangers vs Bruins0–3L
Aug 29Rangers vs Islanders6–1W
Aug 28Rangers vs Devils4–3W

Wszystkie rynki

Rangers Markets
Rangers vs. KrakenRangers51%Kraken50%
Rangers vs. Kraken: O/U 4.5Over77%Under23%
Rangers vs. Kraken: O/U 5.5Over56%Under44%
Rangers vs. Kraken: O/U 6.5Over46%Under55%
Rangers vs. Kraken: O/U 7.5Over26%Under75%
Flyers vs. RangersFlyers44%Rangers56%
Flyers vs. Rangers: O/U 4.5Over76%Under24%
Flyers vs. Rangers: O/U 5.5Over54%Under47%
Flyers vs. Rangers: O/U 6.5Over43%Under57%
Flyers vs. Rangers: O/U 7.5Over24%Under76%
Blues vs. RangersBlues47%Rangers54%
Blues vs. Rangers: O/U 4.5Over76%Under24%
Blues vs. Rangers: O/U 5.5Over55%Under46%
Blues vs. Rangers: O/U 6.5Over44%Under56%
Blues vs. Rangers: O/U 7.5Over25%Under76%
Oilers vs. RangersOilers46%Rangers55%
Oilers vs. Rangers: O/U 4.5Over78%Under22%
Oilers vs. Rangers: O/U 5.5Over57%Under43%
Oilers vs. Rangers: O/U 6.5Over47%Under54%
Oilers vs. Rangers: O/U 7.5Over26%Under75%
Kings vs. RangersKings42%Rangers59%
Kings vs. Rangers: O/U 4.5Over73%Under27%
Kings vs. Rangers: O/U 5.5Over53%Under48%
Kings vs. Rangers: O/U 6.5Over43%Under57%
Kings vs. Rangers: O/U 7.5Over21%Under80%
Rangers vs. SenatorsRangers45%Senators56%
Rangers vs. Senators: O/U 4.5Over71%Under30%
Rangers vs. Senators: O/U 5.5Over49%Under51%
Rangers vs. Senators: O/U 6.5Over39%Under62%
Rangers vs. Senators: O/U 7.5Over23%Under77%
Rangers vs. Maple LeafsRangers55%Maple Leafs46%
Rangers vs. Maple Leafs: O/U 4.5Over76%Under24%
Rangers vs. Maple Leafs: O/U 5.5Over60%Under40%
Rangers vs. Maple Leafs: O/U 6.5Over46%Under54%
Rangers vs. Maple Leafs: O/U 7.5Over29%Under71%
Ducks vs. RangersDucks43%Rangers57%
Ducks vs. Rangers: O/U 4.5Over77%Under23%
Ducks vs. Rangers: O/U 5.5Over61%Under40%
Ducks vs. Rangers: O/U 6.5Over47%Under53%
Ducks vs. Rangers: O/U 7.5Over30%Under70%
Rangers vs. Blue JacketsRangers49%Blue Jackets52%
Rangers vs. Blue Jackets: O/U 4.5Over71%Under30%
Rangers vs. Blue Jackets: O/U 5.5Over51%Under50%
Rangers vs. Blue Jackets: O/U 6.5Over41%Under60%
Rangers vs. Blue Jackets: O/U 7.5Over23%Under77%
Rangers vs. DevilsRangers51%Devils50%
Rangers vs. Devils: O/U 4.5Over70%Under30%
Rangers vs. Devils: O/U 5.5Over48%Under52%
Rangers vs. Devils: O/U 6.5Over39%Under62%
Rangers vs. Devils: O/U 7.5Over21%Under80%
Lightning vs. RangersLightning58%Rangers42%
Lightning vs. Rangers: O/U 4.5Over73%Under27%
Lightning vs. Rangers: O/U 5.5Over52%Under49%
Lightning vs. Rangers: O/U 6.5Over41%Under59%
Lightning vs. Rangers: O/U 7.5Over22%Under79%

O Rangers

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 55 aktywnych rynków dla Rangers (NYR) z ponad $60.6M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Rangers.

Na podstawie ostatnich meczów, Rangers ma wskaźnik wygranych 71% z bilansem 5-2. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NHL na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Rangers wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Rangers rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $60.6M obrotu na rynkach Rangers, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NHL. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Rangers — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Rangers, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za NYR na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Rangers. Jeśli kupisz udziały NYR po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NHL drużyn jak Rangers. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 1:50 am ET