Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NHL·Penguins
Penguins

Penguins NHL Hockey Odds 2026

PIT|22 graczy
Wolumen handlu$75.7M
Aktywne rynki55
Wskaźnik wygranych43%
Bilans3-3

Skład

Aktywni

GraczNazwa
E
Erik Karlsson
#65
S
Sidney Crosby
#87
K
Kris Letang
#58
E
Evgeni Malkin
#71
R
Rickard Rakell
#67
T
Trevor van Riemsdyk
#57
B
Bryan Rust
#17
T
Tommy Novak
#18
S
Samuel Girard
#49
C
Connor Dewar
#19
S
Spencer Stastney
#24
B
Blake Lizotte
#46
N
Nicholas Robertson
#14
K
Kaedan Korczak
#6
A
Arturs Silovs
#37
E
Egor Chinakhov
#59
H
Hendrix Lapierre
#22
V
Ville Koivunen
#41
E
Elmer Soderblom
#25
D
Declan Carlile
#72
S
Sergei Murashov
#1
B
Benjamin Kindel
#81

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Erik Karlsson05520101
Evgeni Malkin32522131
Tommy Novak32520101
Samuel Girard145-2293
Kaedan Korczak0440073
Declan Carlile2241695
Benjamin Kindel224-10143
Kris Letang03322156
Nicholas Robertson30344101
Hendrix Lapierre123-2236
Sidney Crosby022-40165
Rickard Rakell022-14109

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Arturs Silovs3112.730.885

Team Stats

Pittsburgh Penguins

6 GP
G/G3.7
A/G6
SOG/G28.7
PPG4
PIM40
HIT/G11.5
BLK/G15.5

Historia meczów

Wszystkie rynki

Penguins Markets
Penguins vs. KingsPenguins52%Kings49%
Penguins vs. Kings: O/U 4.5Over80%Under21%
Penguins vs. Kings: O/U 5.5Over63%Under38%
Penguins vs. Kings: O/U 6.5Over51%Under50%
Penguins vs. Kings: O/U 7.5Over28%Under72%
Bruins vs. PenguinsBruins48%Penguins53%
Bruins vs. Penguins: O/U 4.5Over79%Under21%
Bruins vs. Penguins: O/U 5.5Over62%Under39%
Bruins vs. Penguins: O/U 6.5Over50%Under51%
Bruins vs. Penguins: O/U 7.5Over28%Under73%
Golden Knights vs. PenguinsGolden Knights45%Penguins56%
Golden Knights vs. Penguins: O/U 4.5Over80%Under21%
Golden Knights vs. Penguins: O/U 5.5Over62%Under39%
Golden Knights vs. Penguins: O/U 6.5Over51%Under50%
Golden Knights vs. Penguins: O/U 7.5Over28%Under72%
Utah vs. PenguinsUtah49%Penguins52%
Utah vs. Penguins: O/U 4.5Over81%Under20%
Utah vs. Penguins: O/U 5.5Over65%Under36%
Utah vs. Penguins: O/U 6.5Over54%Under47%
Utah vs. Penguins: O/U 7.5Over31%Under70%
Penguins vs. CanadiensPenguins46%Canadiens55%
Penguins vs. Canadiens: O/U 4.5Over80%Under20%
Penguins vs. Canadiens: O/U 5.5Over63%Under38%
Penguins vs. Canadiens: O/U 6.5Over52%Under49%
Penguins vs. Canadiens: O/U 7.5Over30%Under71%
Predators vs. PenguinsPredators40%Penguins61%
Predators vs. Penguins: O/U 4.5Over80%Under20%
Predators vs. Penguins: O/U 5.5Over65%Under36%
Predators vs. Penguins: O/U 6.5Over52%Under48%
Predators vs. Penguins: O/U 7.5Over33%Under67%
Panthers vs. PenguinsPanthers38%Penguins63%
Panthers vs. Penguins: O/U 4.5Over78%Under22%
Panthers vs. Penguins: O/U 5.5Over63%Under38%
Panthers vs. Penguins: O/U 6.5Over50%Under50%
Panthers vs. Penguins: O/U 7.5Over32%Under68%
Penguins vs. UtahPenguins45%Utah55%
Penguins vs. Utah: O/U 4.5Over81%Under19%
Penguins vs. Utah: O/U 5.5Over63%Under37%
Penguins vs. Utah: O/U 6.5Over53%Under47%
Penguins vs. Utah: O/U 7.5Over35%Under65%
Penguins vs. Golden KnightsPenguins41%Golden Knights59%
Penguins vs. Golden Knights: O/U 4.5Over81%Under20%
Penguins vs. Golden Knights: O/U 5.5Over63%Under37%
Penguins vs. Golden Knights: O/U 6.5Over54%Under47%
Penguins vs. Golden Knights: O/U 7.5Over34%Under66%
Penguins vs. AvalanchePenguins41%Avalanche60%
Penguins vs. Avalanche: O/U 4.5Over82%Under18%
Penguins vs. Avalanche: O/U 5.5Over67%Under34%
Penguins vs. Avalanche: O/U 6.5Over57%Under43%
Penguins vs. Avalanche: O/U 7.5Over38%Under63%
Penguins vs. BlackhawksPenguins61%Blackhawks40%
Penguins vs. Blackhawks: O/U 4.5Over81%Under20%
Penguins vs. Blackhawks: O/U 5.5Over61%Under39%
Penguins vs. Blackhawks: O/U 6.5Over52%Under49%
Penguins vs. Blackhawks: O/U 7.5Over31%Under69%

O Penguins

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 55 aktywnych rynków dla Penguins (PIT) z ponad $75.7M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Penguins.

Na podstawie ostatnich meczów, Penguins ma wskaźnik wygranych 43% z bilansem 3-3. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NHL na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Penguins wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Penguins rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $75.7M obrotu na rynkach Penguins, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NHL. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Penguins — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Penguins, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za PIT na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Penguins. Jeśli kupisz udziały PIT po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NHL drużyn jak Penguins. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 1:56 am ET