Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NHL·Oilers
Oilers

Oilers NHL Hockey Odds 2026

EDM|23 graczy
Wolumen handlu$74.5M
Aktywne rynki71
Wskaźnik wygranych80%
Bilans8-1

Skład

Aktywni

GraczNazwa
M
Mattias Ekholm
#14
T
Tristan Jarry
#35
Z
Zach Hyman
#18
K
Kasperi Kapanen
#42
R
Ryan Nugent-Hopkins
#93
L
Leon Draisaitl
#29
C
Connor Murphy
#5
C
Connor McDavid
#97
J
Jake Walman
#96
M
Mathieu Joseph
#21
M
Max Jones
#46
T
Trent Frederic
#10
A
Alex Formenton
#26
M
Matt Tomkins
E
Evan Bouchard
#2
F
Filip Hallander
#19
T
Ty Emberson
#49
V
Vasily Podkolzin
#92
R
Ryan Shea
#6
S
Shakir Mukhamadullin
#85
C
Colton Dach
#34
I
Isaac Howard
#53
O
Owen Michaels
#43

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Connor McDavid823311822514
Leon Draisaitl101121140366
Evan Bouchard71219160305
Vasily Podkolzin75121022539
Mathieu Joseph235-241128
Kasperi Kapanen314-541516
Alex Formenton134301227
Owen Michaels224-2289
Mattias Ekholm123151695
Filip Hallander1233268
Ryan Shea1232066
Isaac Howard0220293

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Devon Levi6103.110.887
Tristan Jarry2002.980.873

Team Stats

Edmonton Oilers

10 GP
G/G4.7
A/G7.2
SOG/G24.8
PPG12
PIM84
HIT/G24.9
BLK/G14.1

Historia meczów

DataMeczWynik
Sep 25Oilers vs Hurricanes6–5W
Sep 23Oilers vs Wild4–3W
Sep 20Oilers vs Mammoth6–2W
Sep 18Oilers vs Mammoth2–4L
Sep 16Oilers vs Kings4–1W
Sep 13Oilers vs Sharks3–1W

Wszystkie rynki

Oilers Markets
Oilers vs. LightningOilers41%Lightning60%
Oilers vs. Lightning: O/U 4.5Over80%Under21%
Oilers vs. Lightning: O/U 5.5Over63%Under38%
Oilers vs. Lightning: O/U 6.5Over51%Under50%
Oilers vs. Lightning: O/U 7.5Over28%Under72%
Oilers vs. PanthersOilers47%Panthers54%
Oilers vs. Panthers: O/U 4.5Over80%Under21%
Oilers vs. Panthers: O/U 5.5Over62%Under39%
Oilers vs. Panthers: O/U 6.5Over50%Under51%
Oilers vs. Panthers: O/U 7.5Over28%Under72%
Oilers vs. FlyersOilers57%Flyers43%
Oilers vs. Flyers: O/U 4.5Over77%Under23%
Oilers vs. Flyers: O/U 5.5Over56%Under44%
Oilers vs. Flyers: O/U 6.5Over45%Under56%
Oilers vs. Flyers: O/U 7.5Over25%Under75%
Oilers vs. Maple LeafsOilers55%Maple Leafs46%
Oilers vs. Maple Leafs: O/U 4.5Over81%Under19%
Oilers vs. Maple Leafs: O/U 5.5Over66%Under35%
Oilers vs. Maple Leafs: O/U 6.5Over55%Under46%
Oilers vs. Maple Leafs: O/U 7.5Over33%Under68%
Flyers vs. OilersFlyers37%Oilers64%
Flyers vs. Oilers: O/U 4.5Over77%Under23%
Flyers vs. Oilers: O/U 5.5Over56%Under44%
Flyers vs. Oilers: O/U 6.5Over46%Under55%
Flyers vs. Oilers: O/U 7.5Over25%Under75%
Rangers vs. OilersRangers42%Oilers59%
Rangers vs. Oilers: O/U 4.5Over79%Under22%
Rangers vs. Oilers: O/U 5.5Over60%Under41%
Rangers vs. Oilers: O/U 6.5Over48%Under53%
Rangers vs. Oilers: O/U 7.5Over27%Under74%
Canucks vs. OilersCanucks27%Oilers74%
Canucks vs. Oilers: O/U 4.5Over81%Under19%
Canucks vs. Oilers: O/U 5.5Over68%Under33%
Canucks vs. Oilers: O/U 6.5Over56%Under44%
Canucks vs. Oilers: O/U 7.5Over34%Under67%
Ducks vs. OilersDucks35%Oilers65%
Ducks vs. Oilers: O/U 4.5Over83%Under17%
Ducks vs. Oilers: O/U 5.5Over64%Under36%
Ducks vs. Oilers: O/U 6.5Over58%Under42%
Ducks vs. Oilers: O/U 7.5Over34%Under67%
Oilers vs. DevilsOilers56%Devils44%
Oilers vs. Devils: O/U 4.5Over82%Under19%
Oilers vs. Devils: O/U 5.5Over62%Under39%
Oilers vs. Devils: O/U 6.5Over56%Under44%
Oilers vs. Devils: O/U 7.5Over31%Under70%
Oilers vs. RangersOilers51%Rangers49%
Oilers vs. Rangers: O/U 4.5Over78%Under22%
Oilers vs. Rangers: O/U 5.5Over60%Under40%
Oilers vs. Rangers: O/U 6.5Over50%Under50%
Oilers vs. Rangers: O/U 7.5Over32%Under69%
Oilers vs. IslandersOilers51%Islanders49%
Oilers vs. Islanders: O/U 4.5Over76%Under24%
Oilers vs. Islanders: O/U 5.5Over58%Under42%
Oilers vs. Islanders: O/U 6.5Over48%Under52%
Oilers vs. Islanders: O/U 7.5Over29%Under71%
Flames vs. OilersFlames28%Oilers72%
Flames vs. Oilers: O/U 4.5Over81%Under19%
Flames vs. Oilers: O/U 5.5Over64%Under36%
Flames vs. Oilers: O/U 6.5Over56%Under45%
Flames vs. Oilers: O/U 7.5Over36%Under65%
Red Wings vs. OilersRed Wings38%Oilers63%
Red Wings vs. Oilers: O/U 4.5Over81%Under20%
Red Wings vs. Oilers: O/U 5.5Over63%Under37%
Red Wings vs. Oilers: O/U 6.5Over51%Under49%
Red Wings vs. Oilers: O/U 7.5Over33%Under67%
Maple Leafs vs. OilersMaple Leafs39%Oilers62%
Maple Leafs vs. Oilers: O/U 4.5Over85%Under15%
Maple Leafs vs. Oilers: O/U 5.5Over70%Under31%
Maple Leafs vs. Oilers: O/U 6.5Over59%Under42%
Maple Leafs vs. Oilers: O/U 7.5Over38%Under63%
Spread: Oilers (-1.5)Oilers41%Maple Leafs60%

O Oilers

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 71 aktywnych rynków dla Oilers (EDM) z ponad $74.5M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Oilers.

Na podstawie ostatnich meczów, Oilers ma wskaźnik wygranych 80% z bilansem 8-1. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NHL na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Oilers wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Oilers rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $74.5M obrotu na rynkach Oilers, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NHL. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Oilers — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Oilers, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za EDM na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Oilers. Jeśli kupisz udziały EDM po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NHL drużyn jak Oilers. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 24, 2026 6:52 am ET