Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NHL·Devils
Devils

Devils NHL Hockey Odds 2026

NJ|22 graczy
Wolumen handlu$68.5M
Aktywne rynki55
Wskaźnik wygranych64%
Bilans9-5

Skład

Aktywni

GraczNazwa
D
Dougie Hamilton
#7
B
Brett Pesce
#22
C
Connor Brown
#16
J
Jake Allen
#34
C
Connor Hellebuyck
#37
A
Anthony Mantha
#39
E
Evan Rodrigues
#17
J
Jonas Siegenthaler
#71
B
Brenden Dillon
#5
T
Timo Meier
#28
J
Jesper Bratt
#63
N
Nico Hischier
#13
C
Cody Glass
#12
J
Jesper Boqvist
#70
J
Johnathan Kovacevic
#8
D
Declan Chisholm
#47
J
Jack Hughes
#86
L
Luke Evangelista
#77
L
Luke Hughes
#43
R
Remi Poirier
#1
A
Arseniy Gritsyuk
#81
A
Amadeus Lombardi
#93

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Jack Hughes6101670540
Jesper Bratt21012602817
Arseniy Gritsyuk8412803513
Nico Hischier729423313
Luke Evangelista35816288
Luke Hughes52778365
Dougie Hamilton156103512
Anthony Mantha336-17178
Jesper Boqvist426301814
Brett Pesce145138135
Evan Rodrigues235-361720
Timo Meier145-184928

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Jake Allen5303.120.887

Team Stats

New Jersey Devils

14 GP
G/G3.4
A/G5.1
SOG/G32.6
PPG7
PIM78
HIT/G16.6
BLK/G11.7

Historia meczów

DataMeczWynik
Oct 3Devils vs Golden Knights5–2W
Oct 1Devils vs Avalanche2–5L
Sep 30Devils vs Stars5–1W
Sep 27Devils vs Kings3–1W
Sep 25Devils vs Ducks4–1W
Sep 23Devils vs Avalanche4–3W
Sep 20Devils vs Capitals2–4L
Sep 18Devils vs Rangers7–1W
Sep 16Devils vs Red Wings5–4W

Wszystkie rynki

Devils Markets
Devils vs. Blue JacketsDevils54%Blue Jackets47%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 4.5Over77%Under23%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 5.5Over56%Under45%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 6.5Over45%Under56%
Devils vs. Blue Jackets: O/U 7.5Over25%Under76%
Blue Jackets vs. DevilsBlue Jackets41%Devils60%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 4.5Over77%Under23%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 5.5Over56%Under45%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 6.5Over45%Under56%
Blue Jackets vs. Devils: O/U 7.5Over25%Under75%
Devils vs. BluesDevils52%Blues49%
Devils vs. Blues: O/U 4.5Over78%Under22%
Devils vs. Blues: O/U 5.5Over57%Under43%
Devils vs. Blues: O/U 6.5Over46%Under55%
Devils vs. Blues: O/U 7.5Over25%Under75%
Canadiens vs. DevilsCanadiens46%Devils55%
Canadiens vs. Devils: O/U 4.5Over78%Under22%
Canadiens vs. Devils: O/U 5.5Over57%Under43%
Canadiens vs. Devils: O/U 6.5Over46%Under55%
Canadiens vs. Devils: O/U 7.5Over26%Under75%
Devils vs. CapitalsDevils49%Capitals52%
Devils vs. Capitals: O/U 4.5Over79%Under21%
Devils vs. Capitals: O/U 5.5Over60%Under41%
Devils vs. Capitals: O/U 6.5Over49%Under52%
Devils vs. Capitals: O/U 7.5Over27%Under74%
Capitals vs. DevilsCapitals46%Devils54%
Capitals vs. Devils: O/U 4.5Over79%Under22%
Capitals vs. Devils: O/U 5.5Over59%Under42%
Capitals vs. Devils: O/U 6.5Over49%Under52%
Capitals vs. Devils: O/U 7.5Over30%Under71%
Devils vs. JetsDevils56%Jets44%
Devils vs. Jets: O/U 4.5Over77%Under23%
Devils vs. Jets: O/U 5.5Over56%Under44%
Devils vs. Jets: O/U 6.5Over46%Under55%
Devils vs. Jets: O/U 7.5Over26%Under75%
Devils vs. Maple LeafsDevils47%Maple Leafs54%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 4.5Over80%Under20%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 5.5Over64%Under37%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 6.5Over53%Under47%
Devils vs. Maple Leafs: O/U 7.5Over34%Under66%
Devils vs. IslandersDevils51%Islanders50%
Devils vs. Islanders: O/U 4.5Over77%Under23%
Devils vs. Islanders: O/U 5.5Over56%Under44%
Devils vs. Islanders: O/U 6.5Over45%Under56%
Devils vs. Islanders: O/U 7.5Over24%Under76%
Blues vs. DevilsBlues40%Devils60%
Blues vs. Devils: O/U 4.5Over78%Under23%
Blues vs. Devils: O/U 5.5Over55%Under46%
Blues vs. Devils: O/U 6.5Over43%Under57%
Blues vs. Devils: O/U 7.5Over26%Under75%
Oilers vs. DevilsOilers44%Devils56%
Oilers vs. Devils: O/U 4.5Over80%Under20%
Oilers vs. Devils: O/U 5.5Over64%Under37%
Oilers vs. Devils: O/U 6.5Over55%Under46%
Oilers vs. Devils: O/U 7.5Over34%Under67%

O Devils

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 55 aktywnych rynków dla Devils (NJ) z ponad $68.5M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Devils.

Na podstawie ostatnich meczów, Devils ma wskaźnik wygranych 64% z bilansem 9-5. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NHL na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Devils wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Devils rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $68.5M obrotu na rynkach Devils, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NHL. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Devils — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Devils, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za NJ na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Devils. Jeśli kupisz udziały NJ po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NHL drużyn jak Devils. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 30, 2026 10:15 pm ET