Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NHL·Canadiens
Canadiens

Canadiens NHL Hockey Odds 2026

MON|21 graczy
Wolumen handlu$92.1M
Aktywne rynki60
Wskaźnik wygranych40%
Bilans2-2

Skład

Aktywni

GraczNazwa
M
Mike Matheson
#8
C
Chris Kreider
#22
P
Phillip Danault
#24
A
Alexandre Carrier
#45
N
Nick Suzuki
#14
A
Alexandre Texier
#85
J
Jake Evans
#71
N
Noah Dobson
#53
J
Josh Anderson
#17
K
Kirby Dach
#77
A
Alex Newhook
#15
K
Kaiden Guhle
#21
C
Cole Caufield
#13
Z
Zachary Bolduc
#76
A
Arber Xhekaj
#72
J
Jakub Dobes
#75
J
Juraj Slafkovsky
#20
L
Lane Hutson
#48
A
Adam Engstrom
#42
J
Jacob Fowler
#32
F
Florian Xhekaj
#63

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Nick Suzuki34732129
Chris Kreider13400510
Lane Hutson04402110
Josh Anderson123161014
Zachary Bolduc30322104
Alexandre Carrier1123265
Alexandre Texier0220446
Alex Newhook112-3247
Cole Caufield20214195
Mike Matheson011-3692
Phillip Danault0111063
Noah Dobson011-2875

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Jakub Dobes1104.460.856

Team Stats

Montreal Canadiens

5 GP
G/G3
A/G4.4
SOG/G26.4
PPG1
PIM60
HIT/G22
BLK/G12

Historia meczów

Wszystkie rynki

Canadiens Markets
Canadiens vs. Maple LeafsCanadiens53%Maple Leafs48%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 4.5Over79%Under21%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 5.5Over61%Under40%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 6.5Over50%Under51%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 7.5Over28%Under73%
Utah vs. CanadiensUtah48%Canadiens53%
Utah vs. Canadiens: O/U 4.5Over79%Under22%
Utah vs. Canadiens: O/U 5.5Over60%Under41%
Utah vs. Canadiens: O/U 6.5Over48%Under53%
Utah vs. Canadiens: O/U 7.5Over27%Under74%
Jets vs. CanadiensJets44%Canadiens56%
Jets vs. Canadiens: O/U 4.5Over77%Under23%
Jets vs. Canadiens: O/U 5.5Over56%Under44%
Jets vs. Canadiens: O/U 6.5Over46%Under55%
Jets vs. Canadiens: O/U 7.5Over26%Under75%
Canadiens vs. StarsCanadiens44%Stars56%
Canadiens vs. Stars: O/U 4.5Over76%Under25%
Canadiens vs. Stars: O/U 5.5Over54%Under47%
Canadiens vs. Stars: O/U 6.5Over43%Under57%
Canadiens vs. Stars: O/U 7.5Over24%Under76%
Penguins vs. CanadiensPenguins46%Canadiens55%
Penguins vs. Canadiens: O/U 4.5Over80%Under20%
Penguins vs. Canadiens: O/U 5.5Over63%Under38%
Penguins vs. Canadiens: O/U 6.5Over52%Under49%
Penguins vs. Canadiens: O/U 7.5Over30%Under71%
Canadiens vs. BluesCanadiens50%Blues51%
Canadiens vs. Blues: O/U 4.5Over77%Under23%
Canadiens vs. Blues: O/U 5.5Over56%Under44%
Canadiens vs. Blues: O/U 6.5Over46%Under55%
Canadiens vs. Blues: O/U 7.5Over26%Under75%
Canadiens vs. JetsCanadiens53%Jets47%
Canadiens vs. Jets: O/U 4.5Over77%Under23%
Canadiens vs. Jets: O/U 5.5Over59%Under41%
Canadiens vs. Jets: O/U 6.5Over48%Under52%
Canadiens vs. Jets: O/U 7.5Over30%Under71%
Canadiens vs. BlackhawksCanadiens63%Blackhawks37%
Canadiens vs. Blackhawks: O/U 4.5Over78%Under22%
Canadiens vs. Blackhawks: O/U 5.5Over61%Under39%
Canadiens vs. Blackhawks: O/U 6.5Over49%Under51%
Canadiens vs. Blackhawks: O/U 7.5Over31%Under70%
Sharks vs. CanadiensSharks37%Canadiens64%
Sharks vs. Canadiens: O/U 4.5Over82%Under18%
Sharks vs. Canadiens: O/U 5.5Over59%Under41%
Sharks vs. Canadiens: O/U 6.5Over56%Under44%
Sharks vs. Canadiens: O/U 7.5Over27%Under74%
Sabres vs. CanadiensSabres49%Canadiens52%
Sabres vs. Canadiens: O/U 4.5Over81%Under20%
Sabres vs. Canadiens: O/U 5.5Over63%Under37%
Sabres vs. Canadiens: O/U 6.5Over57%Under43%
Sabres vs. Canadiens: O/U 7.5Over35%Under66%
Canadiens vs. CapitalsCanadiens45%Capitals56%
Canadiens vs. Capitals: O/U 4.5Over78%Under22%
Canadiens vs. Capitals: O/U 5.5Over56%Under44%
Canadiens vs. Capitals: O/U 6.5Over50%Under50%
Canadiens vs. Capitals: O/U 7.5Over27%Under73%
Sabres vs. CanadiensSabres43%Canadiens57%
Sabres vs. Canadiens: O/U 4.5Over78%Under22%
Sabres vs. Canadiens: O/U 5.5Over64%Under37%
Sabres vs. Canadiens: O/U 6.5Over47%Under54%
Sabres vs. Canadiens: O/U 7.5Over27%Under74%

O Canadiens

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 60 aktywnych rynków dla Canadiens (MON) z ponad $92.1M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Canadiens.

Na podstawie ostatnich meczów, Canadiens ma wskaźnik wygranych 40% z bilansem 2-2. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NHL na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Canadiens wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Canadiens rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $92.1M obrotu na rynkach Canadiens, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NHL. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Canadiens — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Canadiens, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za MON na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Canadiens. Jeśli kupisz udziały MON po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NHL drużyn jak Canadiens. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 7:51 am ET