Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NHL·Canadiens
Canadiens

Canadiens NHL Hockey Odds 2026

MON|23 graczy
Wolumen handlu$94.4M
Aktywne rynki60
Wskaźnik wygranych64%
Bilans9-3

Skład

Aktywni

GraczNazwa
M
Mike Matheson
#8
C
Chris Kreider
#22
P
Phillip Danault
#24
A
Alexandre Carrier
#45
N
Nick Suzuki
#14
A
Alexandre Texier
#85
J
Jake Evans
#71
N
Noah Dobson
#53
J
Josh Anderson
#17
K
Kirby Dach
#77
A
Alex Newhook
#15
K
Kaiden Guhle
#21
C
Cole Caufield
#13
Z
Zachary Bolduc
#76
O
Oliver Kapanen
#91
A
Arber Xhekaj
#72
J
Jakub Dobes
#75
J
Juraj Slafkovsky
#20
L
Lane Hutson
#48
O
Owen Beck
#62
A
Adam Engstrom
#42
J
Jacob Fowler
#32
F
Florian Xhekaj
#63

Player Stats

Skaters

PlayerGAPTS+/-PIMSOGHIT
Lane Hutson3101386252
Nick Suzuki5712622614
Cole Caufield8412464410
Josh Anderson6396143029
Juraj Slafkovsky2790123410
Chris Kreider257541619
Zachary Bolduc527242321
Phillip Danault156602111
Alexandre Carrier156510139
Alex Newhook336-4101415
Alexandre Texier235081917
Jake Evans235621212

Goalies

PlayerWLSOGAASV%
Jacob Fowler7121.840.932
Jakub Dobes2204.060.853

Team Stats

Montreal Canadiens

14 GP
G/G3.3
A/G5.4
SOG/G27.5
PPG4
PIM145
HIT/G20.8
BLK/G13.3

Historia meczów

DataMeczWynik
Oct 7Canadiens vs Stars5–2W
Oct 4Canadiens vs Penguins5–4W
Sep 30Canadiens vs Blues2–0W
Sep 28Canadiens vs Jets2–1W
Sep 26Canadiens vs Blackhawks4–1W
Sep 23Canadiens vs Sharks3–4L
Sep 20Canadiens vs Sabres4–3W

Wszystkie rynki

Canadiens Markets
Canadiens vs. Golden KnightsCanadiens50%Golden Knights50%
Canadiens vs. Golden Knights: O/U 4.5Over50%Under50%
Canadiens vs. Golden Knights: O/U 5.5Over50%Under50%
Canadiens vs. Golden Knights: O/U 6.5Over50%Under50%
Canadiens vs. Golden Knights: O/U 7.5Over50%Under50%
Canadiens vs. AvalancheCanadiens43%Avalanche57%
Canadiens vs. Avalanche: O/U 4.5Over79%Under21%
Canadiens vs. Avalanche: O/U 5.5Over61%Under40%
Canadiens vs. Avalanche: O/U 6.5Over50%Under51%
Canadiens vs. Avalanche: O/U 7.5Over28%Under73%
Kings vs. CanadiensKings40%Canadiens61%
Kings vs. Canadiens: O/U 4.5Over78%Under22%
Kings vs. Canadiens: O/U 5.5Over57%Under43%
Kings vs. Canadiens: O/U 6.5Over47%Under54%
Kings vs. Canadiens: O/U 7.5Over26%Under75%
Flyers vs. CanadiensFlyers36%Canadiens65%
Flyers vs. Canadiens: O/U 4.5Over76%Under24%
Flyers vs. Canadiens: O/U 5.5Over56%Under45%
Flyers vs. Canadiens: O/U 6.5Over45%Under56%
Flyers vs. Canadiens: O/U 7.5Over25%Under76%
Canadiens vs. HurricanesCanadiens38%Hurricanes63%
Canadiens vs. Hurricanes: O/U 4.5Over78%Under22%
Canadiens vs. Hurricanes: O/U 5.5Over57%Under43%
Canadiens vs. Hurricanes: O/U 6.5Over47%Under54%
Canadiens vs. Hurricanes: O/U 7.5Over26%Under75%
Canadiens vs. DevilsCanadiens46%Devils55%
Canadiens vs. Devils: O/U 4.5Over78%Under22%
Canadiens vs. Devils: O/U 5.5Over59%Under42%
Canadiens vs. Devils: O/U 6.5Over47%Under54%
Canadiens vs. Devils: O/U 7.5Over26%Under75%
Canadiens vs. RangersCanadiens53%Rangers48%
Canadiens vs. Rangers: O/U 4.5Over79%Under22%
Canadiens vs. Rangers: O/U 5.5Over59%Under42%
Canadiens vs. Rangers: O/U 6.5Over48%Under53%
Canadiens vs. Rangers: O/U 7.5Over26%Under75%
Avalanche vs. CanadiensAvalanche49%Canadiens51%
Avalanche vs. Canadiens: O/U 4.5Over80%Under20%
Avalanche vs. Canadiens: O/U 5.5Over63%Under37%
Avalanche vs. Canadiens: O/U 6.5Over50%Under51%
Avalanche vs. Canadiens: O/U 7.5Over33%Under67%
Canadiens vs. BruinsCanadiens42%Bruins59%
Canadiens vs. Bruins: O/U 4.5Over77%Under23%
Canadiens vs. Bruins: O/U 5.5Over59%Under42%
Canadiens vs. Bruins: O/U 6.5Over45%Under56%
Canadiens vs. Bruins: O/U 7.5Over28%Under73%
Wild vs. CanadiensWild47%Canadiens54%
Wild vs. Canadiens: O/U 4.5Over77%Under23%
Wild vs. Canadiens: O/U 5.5Over56%Under45%
Wild vs. Canadiens: O/U 6.5Over41%Under59%
Wild vs. Canadiens: O/U 7.5Over24%Under76%
Canadiens vs. Maple LeafsCanadiens51%Maple Leafs50%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 4.5Over80%Under20%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 5.5Over63%Under38%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 6.5Over54%Under46%
Canadiens vs. Maple Leafs: O/U 7.5Over30%Under71%
Utah vs. CanadiensUtah50%Canadiens51%
Utah vs. Canadiens: O/U 4.5Over80%Under21%
Utah vs. Canadiens: O/U 5.5Over61%Under39%
Utah vs. Canadiens: O/U 6.5Over52%Under49%
Utah vs. Canadiens: O/U 7.5Over31%Under70%
Jets vs. CanadiensJets39%Canadiens62%
Jets vs. Canadiens: O/U 4.5Over77%Under23%
Jets vs. Canadiens: O/U 5.5Over55%Under45%
Jets vs. Canadiens: O/U 6.5Over44%Under56%
Jets vs. Canadiens: O/U 7.5Over24%Under76%

O Canadiens

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 60 aktywnych rynków dla Canadiens (MON) z ponad $94.4M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Canadiens.

Na podstawie ostatnich meczów, Canadiens ma wskaźnik wygranych 64% z bilansem 9-3. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NHL na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Canadiens wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Canadiens rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $94.4M obrotu na rynkach Canadiens, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NHL. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Canadiens — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Canadiens, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za MON na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Canadiens. Jeśli kupisz udziały MON po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NHL drużyn jak Canadiens. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Nov 1, 2026 11:38 am ET