Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·NBA·Wizards
Wizards

Wizards NBA Basketball Odds 2026

WAS|18 graczy
Wolumen handlu$201.9M
Aktywne rynki112
Wskaźnik wygranych40%
Bilans2-3

Skład

Aktywni

GraczNazwa
A
Anthony Davis
#23
K
Khris Middleton
#22
T
Trae Young
#3
D
Deandre Ayton
#8
A
Anthony Gill
#16
T
Tre Mann
#1
J
Justin Champagnie
#9
B
Bilal Coulibaly
#0
T
Tristan Vukcevic
#0
K
Kyshawn George
#18
B
Bub Carrington
#7
A
Alexandre Sarr
#20
R
Reece Beekman
#26
T
Tre Johnson
#12
W
Will Riley
#27
J
Jamir Watkins
#5
A
AJ Dybantsa
#4
F
Felix Okpara
#34

Player Stats

PlayerPPGRPGAPGSPGBPGFG%3P%FT%
Anthony Davis21.88.42.41.2144.135.377.8
Trae Young20.63.210.40.6038.42786
Kyshawn George15.84.64.60.61.446.91983.3
Alexandre Sarr10.652.61.21.256.823.172.7
Bilal Coulibaly9.83.80.41.8155.923.180
Deandre Ayton6.24.40.60.20.478.9050
Bub Carrington6.212.20.6033.338.1100

Team Stats

Washington Wizards

5 GP
PPG113.6
RPG40
APG25.8
SPG7.4
BPG5.6
TOV13.6
FG%48
3P%28.5
FT%83.1

Historia meczów

DataMeczWynik
Oct 22Wizards vs Cavaliers111–121L
Oct 20Wizards vs Hornets103–110L
Oct 18Wizards vs Bulls124–120W
Oct 17Wizards vs Raptors102–112L
Oct 15Wizards vs Bucks128–116W
Oct 10Wizards vs Pelicans106–107L
Oct 6Wizards vs Nets122–131L
Oct 4Wizards vs Pistons114–108W
Oct 2Wizards vs Knicks111–109W
Apr 6Wizards vs Cavaliers117–130L
Apr 4Wizards vs Heat117–140L
Apr 3Wizards vs Bulls108–119L
Apr 1Wizards vs Bulls98–129L
Mar 30Wizards vs Nets115–121L
Mar 29Wizards vs Heat136–152L
Mar 26Wizards vs 76ers131–153L
Mar 24Wizards vs Lakers101–120L

Wszystkie rynki

Wizards Markets
Hawks vs. WizardsHawks54%Wizards47%
Hawks vs. Wizards: Team to Score FirstHawks50%Wizards51%
Hawks vs. Wizards: Odd/Even ScoreOdd50%Even51%
Hawks vs. Wizards: Overtime?Yes50%No50%
Hawks vs. Wizards: Race to 10 PointsHawks50%Wizards51%
Hawks vs. Wizards: Race to 20 PointsHawks50%Wizards51%
Hawks vs. Wizards: Race to 30 PointsHawks50%Wizards51%
Wizards vs. MagicWizards41%Magic60%
Wizards vs. Magic: Team to Score FirstWizards50%Magic51%
Wizards vs. Magic: Odd/Even ScoreOdd50%Even51%
Wizards vs. Magic: Overtime?Yes50%No50%
Wizards vs. Magic: Race to 10 PointsWizards50%Magic51%
Wizards vs. Magic: Race to 20 PointsWizards50%Magic51%
Wizards vs. Magic: Race to 30 PointsWizards50%Magic51%
Hornets vs. WizardsHornets49%Wizards52%
Hornets vs. Wizards: Team to Score FirstHornets50%Wizards51%
Hornets vs. Wizards: Odd/Even ScoreOdd50%Even51%
Hornets vs. Wizards: Overtime?Yes50%No50%
Hornets vs. Wizards: Race to 10 PointsHornets50%Wizards51%
Hornets vs. Wizards: Race to 20 PointsHornets50%Wizards51%
Hornets vs. Wizards: Race to 30 PointsHornets50%Wizards51%
Spread: Hornets (-1.5)Hornets47%Wizards54%
Hornets vs. Wizards: O/U 223.5Over49%Under51%
Spread: Hornets (-10.5)Hornets44%Wizards56%
Spread: Hornets (-12.5)Hornets44%Wizards56%
Spread: Hornets (-14.5)Hornets46%Wizards54%
Spread: Hornets (-16.5)Hornets46%Wizards55%
Spread: Hornets (-18.5)Hornets46%Wizards55%
Spread: Hornets (-20.5)Hornets44%Wizards56%
Spread: Hornets (-22.5)Hornets44%Wizards56%
Spread: Hornets (-24.5)Hornets44%Wizards56%
Spread: Hornets (-26.5)Hornets44%Wizards56%
Spread: Hornets (-28.5)Hornets47%Wizards54%
Spread: Hornets (-2.5)Hornets43%Wizards57%
Spread: Hornets (-3.5)Hornets41%Wizards60%
Spread: Hornets (-4.5)Hornets37%Wizards64%
Spread: Hornets (-5.5)Hornets35%Wizards66%
Spread: Hornets (-6.5)Hornets33%Wizards68%
Spread: Hornets (-8.5)Hornets44%Wizards56%
Spread: Wizards (-11.5)Wizards33%Hornets67%
Spread: Wizards (-13.5)Wizards33%Hornets68%
Spread: Wizards (-15.5)Wizards33%Hornets68%
Spread: Wizards (-17.5)Wizards42%Hornets58%
Spread: Wizards (-19.5)Wizards33%Hornets68%
Spread: Wizards (-1.5)Wizards49%Hornets52%
Spread: Wizards (-21.5)Wizards36%Hornets64%
Spread: Wizards (-23.5)Wizards33%Hornets67%
Spread: Wizards (-25.5)Wizards38%Hornets62%
Spread: Wizards (-27.5)Wizards31%Hornets70%
Spread: Wizards (-2.5)Wizards45%Hornets55%
Spread: Wizards (-3.5)Wizards43%Hornets57%
Spread: Wizards (-4.5)Wizards39%Hornets61%
Spread: Wizards (-5.5)Wizards37%Hornets63%
Spread: Wizards (-7.5)Wizards33%Hornets68%
Spread: Wizards (-9.5)Wizards31%Hornets70%
Hornets vs. Wizards: O/U 195.5Over82%Under18%
Hornets vs. Wizards: O/U 197.5Over81%Under19%
Hornets vs. Wizards: O/U 199.5Over81%Under19%
Hornets vs. Wizards: O/U 201.5Over80%Under20%
Hornets vs. Wizards: O/U 203.5Over79%Under21%
Hornets vs. Wizards: O/U 205.5Over79%Under21%
Hornets vs. Wizards: O/U 207.5Over81%Under19%
Hornets vs. Wizards: O/U 209.5Over76%Under25%
Hornets vs. Wizards: O/U 211.5Over74%Under27%
Hornets vs. Wizards: O/U 213.5Over71%Under29%
Hornets vs. Wizards: O/U 215.5Over67%Under34%
Hornets vs. Wizards: O/U 217.5Over62%Under38%
Hornets vs. Wizards: O/U 219.5Over57%Under43%
Hornets vs. Wizards: O/U 221.5Over54%Under47%
Hornets vs. Wizards: O/U 225.5Over45%Under55%
Hornets vs. Wizards: O/U 227.5Over40%Under61%
Hornets vs. Wizards: O/U 229.5Over35%Under65%
Hornets vs. Wizards: O/U 231.5Over35%Under66%
Hornets vs. Wizards: O/U 233.5Over34%Under66%
Hornets vs. Wizards: O/U 235.5Over32%Under69%
Hornets vs. Wizards: O/U 237.5Over27%Under73%
Hornets vs. Wizards: O/U 239.5Over23%Under77%
Hornets vs. Wizards: O/U 241.5Over22%Under78%
Hornets vs. Wizards: O/U 243.5Over22%Under79%

O Wizards

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 112 aktywnych rynków dla Wizards (WAS) z ponad $201.9M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Wizards.

Na podstawie ostatnich meczów, Wizards ma wskaźnik wygranych 40% z bilansem 2-3. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek NBA na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Wizards wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Wizards rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $201.9M obrotu na rynkach Wizards, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących NBA. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Wizards — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Wizards, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za WAS na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Wizards. Jeśli kupisz udziały WAS po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze NBA drużyn jak Wizards. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 29, 2026 8:18 pm ET