Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Washington Nationals
Washington Nationals

Nationals MLB Baseball Odds 2026

WSH|25 graczy
Wolumen handlu$172.7M
Aktywne rynki390
Wskaźnik wygranych48%
Bilans77-85

Skład

Aktywni

GraczNazwa
K
Keibert Ruiz
#20
R
Richard Lovelady
#55
J
Josiah Gray
#40
J
Jake Irvin
#27
G
Gus Varland
#47
J
José Tena
#8
C
CJ Abrams
#5
N
Nasim Nuñez
#26
L
Luis Perales
#43
A
Andrés Chaparro
#87
C
Cade Cavalli
#24
C
Clayton Beeter
#39
K
Kyle Nicolas
E
Eddy Yean
#46
J
Jorbit Vivas
#84
P
Paxton Schultz
#75
D
DJ Herz
#77
H
Harry Ford
#17
B
Brady House
#12
D
Daylen Lile
#4
J
James Wood
#29
W
Will Dion
#76
A
Abimelec Ortiz
#81
A
Andrew Alvarez
#54
Z
Zak Kent
#57

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
CJ Abrams0.2613310693340.833
Daylen Lile0.246228981150.725
James Wood0.2653077106210.891
Jacob Young0.252105057180.708
Keibert Ruiz0.28010484420.759
Dylan Crews0.223134455120.663
Brady House0.24710464430.710
Andrés Chaparro0.26313393600.885
Nasim Nuñez0.20913755490.535
Jorbit Vivas0.2383313220.653

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Cade Cavalli1353.020169.70
Miles Mikolas395.8201160
Andrew Alvarez263.440112.71
Jake Irvin2105.480106.70
Connelly Early753.33094.70

Team Stats

Washington Nationals

162 GP
AVG0.246
HR210
RBI777
R821
SB178
OPS0.744
ERA4.68

O Washington Nationals

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 390 aktywnych rynków dla Washington Nationals (WSH) z ponad $172.7M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Washington Nationals.

Na podstawie ostatnich meczów, Washington Nationals ma wskaźnik wygranych 48% z bilansem 77-85. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Washington Nationals wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Washington Nationals rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $172.7M obrotu na rynkach Washington Nationals, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Washington Nationals — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Washington Nationals, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za WSH na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Washington Nationals. Jeśli kupisz udziały WSH po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Washington Nationals. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 5:39 pm ET