Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Texas Rangers
Texas Rangers

Rangers MLB Baseball Odds 2026

TEX|25 graczy
Wolumen handlu$148.8M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych49%
Bilans80-82

Skład

Aktywni

GraczNazwa
J
Joc Pederson
#3
J
Jacob deGrom
#48
N
Nathan Eovaldi
#17
K
Kyle Higashioka
#11
B
Brandon Nimmo
#24
C
Corey Seager
#5
T
Trevor Williams
#51
E
Elias Díaz
#35
J
Jordan Montgomery
#52
J
Jakob Junis
#16
N
Nicky Lopez
#33
D
Danny Jansen
#9
J
Jake Burger
#21
M
MacKenzie Gore
#1
L
Logan O'Hoppe
#4
M
Michael Helman
#23
J
Josh Jung
#6
C
Cody Freeman
#39
T
Tyler Alexander
#13
C
Cody Bradford
#61
G
Gavin Collyer
#65
E
Ezequiel Duran
#20
J
Justin Foscue
#14
E
Evan Carter
#32
E
Emiliano Teodo
#56

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Jake Burger0.22828907140.723
Ezequiel Duran0.260178371120.739
Joc Pederson0.23526535620.816
Brandon Nimmo0.26014626570.729
Corey Seager0.22720515720.736
Wyatt Langford0.238174464150.754
Josh Jung0.29912425410.827
Evan Carter0.19494052170.603
Justin Foscue0.27111342600.816
Elias Díaz0.2348352100.670

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
MacKenzie Gore8114.5801730
Jacob deGrom11114.210162.70
Kumar Rocker6114.3801480
Nathan Eovaldi11104.20145.70
Cal Quantrill952.8601100

Team Stats

Texas Rangers

162 GP
AVG0.242
HR183
RBI649
R673
SB78
OPS0.713
ERA4.33

O Texas Rangers

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Texas Rangers ma wskaźnik wygranych 49% z bilansem 80-82. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Texas Rangers wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Texas Rangers rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $148.8M obrotu na rynkach Texas Rangers, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Texas Rangers — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Texas Rangers, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za TEX na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Texas Rangers. Jeśli kupisz udziały TEX po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Texas Rangers. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 27, 2026 6:59 am ET