Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Pittsburgh Pirates
Pittsburgh Pirates

Pirates MLB Baseball Odds 2026

PIT|25 graczy
Wolumen handlu$176.4M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych51%
Bilans82-80

Skład

Aktywni

GraczNazwa
K
Kirby Yates
#54
L
Luke Weaver
#18
B
Brandon Lowe
#5
R
Ryan O'Hearn
#29
B
Bryan Reynolds
#10
O
Oneil Cruz
#15
G
Gregory Soto
#31
B
Braxton Ashcraft
#35
Y
Yohan Ramírez
#49
I
Isaac Mattson
#72
T
Tyler Callihan
#37
J
Jake Mangum
#28
J
Jared Triolo
#19
L
Lake Bachar
#71
N
Nick Gonzales
#3
C
Carmen Mlodzinski
#50
N
Nick Yorke
#38
J
Jared Jones
#17
W
Wilber Dotel
#66
R
Ronny Simon
#63
A
Antwone Kelly
#62
E
Esmerlyn Valdez
#55
N
Noah Murdock
#58
H
Henry Davis
#32
B
Bubba Chandler
#36

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Brandon Lowe0.26035969420.824
Ryan O'Hearn0.26518765810.770
Bryan Reynolds0.261177210290.789
Oneil Cruz0.280206765300.854
Nick Gonzales0.3036617270.755
Esmerlyn Valdez0.23217474000.855
Spencer Horwitz0.24410494510.708
Henry Davis0.17210383330.584
Konnor Griffin0.27263343230.728
Jake Mangum0.27653356230.694

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Paul Skenes10113.820174.30
Braxton Ashcraft1463.650165.30
Bubba Chandler8104.501540
Carmen Mlodzinski873.9501232
Mitch Keller685.290115.70

Team Stats

Pittsburgh Pirates

162 GP
AVG0.253
HR186
RBI733
R767
SB132
OPS0.734
ERA4.14

O Pittsburgh Pirates

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Pittsburgh Pirates ma wskaźnik wygranych 51% z bilansem 82-80. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Pittsburgh Pirates wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Pittsburgh Pirates rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $176.4M obrotu na rynkach Pittsburgh Pirates, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Pittsburgh Pirates — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Pittsburgh Pirates, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za PIT na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Pittsburgh Pirates. Jeśli kupisz udziały PIT po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Pittsburgh Pirates. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 16, 2026 10:56 pm ET