Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Philadelphia Phillies
Philadelphia Phillies

Phillies MLB Baseball Odds 2026

PHI|25 graczy
Wolumen handlu$213.5M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych54%
Bilans88-74

Skład

Aktywni

GraczNazwa
J
J.T. Realmuto
#10
Z
Zack Wheeler
#45
B
Bryce Harper
#3
K
Kyle Schwarber
#12
T
Trea Turner
#7
A
Aaron Nola
#27
D
Derek Hill
#49
R
Rafael Marchán
#13
T
Tim Mayza
#37
E
Edmundo Sosa
#33
B
Brandon Marsh
#16
J
Jesús Luzardo
#44
G
Garrett Stubbs
#21
J
José Alvarado
#46
J
Jhoan Duran
#59
B
Bryan De La Cruz
#41
A
Alec Bohm
#28
J
Jonathan Bowlan
#52
T
Tanner Banks
#58
B
Bryson Stott
#5
C
Cristopher Sánchez
#61
A
Andrew Painter
#24
K
Kyle Backhus
#19
J
Justin Crawford
#2
O
Orion Kerkering
#50

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Kyle Schwarber0.23245979530.857
Bryce Harper0.26929879370.865
Alec Bohm0.24915885820.698
Brandon Marsh0.260186271110.712
Trea Turner0.2421958101210.675
Bryson Stott0.256106771270.735
Luis Arraez0.31066467100.764
J.T. Realmuto0.20511515230.614
Edmundo Sosa0.2479443140.712
Justin Crawford0.26434148170.662

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Cristopher Sánchez1872.9102070
Jesús Luzardo1452.860179.70
Aaron Nola7124.670175.30
Zack Wheeler145301620
Andrew Painter3105.40126.70

Team Stats

Philadelphia Phillies

162 GP
AVG0.240
HR182
RBI691
R713
SB105
OPS0.707
ERA4.04

O Philadelphia Phillies

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Philadelphia Phillies ma wskaźnik wygranych 54% z bilansem 88-74. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Philadelphia Phillies wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Philadelphia Phillies rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $213.5M obrotu na rynkach Philadelphia Phillies, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Philadelphia Phillies — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Philadelphia Phillies, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za PHI na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Philadelphia Phillies. Jeśli kupisz udziały PHI po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Philadelphia Phillies. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 13, 2026 5:54 pm ET