Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Miami Marlins
Miami Marlins

Marlins MLB Baseball Odds 2026

MIA|25 graczy
Wolumen handlu$161.6M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych49%
Bilans80-82

Skład

Aktywni

GraczNazwa
S
Sandy Alcantara
#22
B
Brian Navarreto
#64
E
Esteury Ruiz
#3
G
Griffin Conine
#18
X
Xavier Edwards
#9
T
Tyler Phillips
#30
O
Otto Lopez
#6
H
Heriberto Hernández
#13
M
Michael Petersen
#49
L
Logan Driscoll
#33
K
Kyle Stowers
#28
P
Pete Fairbanks
#29
A
Agustín Ramírez
#50
M
Maximo Acosta
#24
J
Jack Ralston
#79
V
Victor Vodnik
#38
T
Tyler Zuber
#55
J
Javier Sanoja
#8
M
Max Meyer
#23
O
Owen Caissie
#17
D
Dax Fulton
#90
Z
Zach Brzykcy
#62
A
Anthony Bender
#37
E
Eury Pérez
#39
J
Janson Junk
#26

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Heriberto Hernández0.228256751130.755
Kyle Stowers0.23921655710.790
Otto Lopez0.305117194340.786
Javier Sanoja0.295116950110.791
Owen Caissie0.22014584550.700
Joe Mack0.23414524000.685
Griffin Conine0.26419434540.846
Xavier Edwards0.28065261210.731
Jakob Marsee0.231114183230.707
Agustín Ramírez0.2355243140.672

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Sandy Alcantara13113.8702143
Eury Pérez8113.9101590
Tyler Phillips563.340126.72
Janson Junk694.220123.70
Max Meyer912.6801110

Team Stats

Miami Marlins

162 GP
AVG0.249
HR168
RBI685
R715
SB163
OPS0.726
ERA4.1

O Miami Marlins

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Miami Marlins ma wskaźnik wygranych 49% z bilansem 80-82. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Miami Marlins wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Miami Marlins rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $161.6M obrotu na rynkach Miami Marlins, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Miami Marlins — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Miami Marlins, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za MIA na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Miami Marlins. Jeśli kupisz udziały MIA po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Miami Marlins. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 13, 2026 6:40 pm ET