Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Los Angeles Angels
Los Angeles Angels

Angels MLB Baseball Odds 2026

LAA|25 graczy
Wolumen handlu$179.9M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych38%
Bilans62-100

Skład

Aktywni

GraczNazwa
M
Mike Trout
#27
T
Travis d'Arnaud
#25
T
Tyler Heineman
#31
J
Jose Siri
#28
A
Adam Frazier
#20
J
Josh Lowe
#3
O
Oswald Peraza
#2
G
Grayson Rodriguez
#21
Y
Yusei Kikuchi
#16
B
Blake Weiman
#68
S
Sebastián Rivero
#38
K
Kyren Paris
#19
V
Vaughn Grissom
#5
T
Tayler Saucedo
#55
R
Reid Detmers
#48
R
Ryan Watson
#56
D
Denzer Guzman
#23
S
Sam Bachman
#40
B
Brett Kerry
#71
L
Luke Murphy
#72
B
Bryce Teodosio
#22
L
Logan Porter
#33
M
Moisés Ballesteros
#13
S
Sammy Peralta
#67
W
Walbert Ureña
#57

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Zach Neto0.2392777102240.766
Vaughn Grissom0.24213724710.693
Mike Trout0.242225486110.803
Jorge Soler0.20312493600.664
Nolan Schanuel0.2767494310.736
Moisés Ballesteros0.2159352610.612
Jose Siri0.24110333690.713
Josh Lowe0.209122932100.633
Denzer Guzman0.2198333320.602
Oswald Peraza0.22672533120.616

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Reid Detmers783.3601850
Walbert Urena9112.970148.30
Ryan Johnson595.0401000
Grayson Rodriguez586.02098.70
Ryan Watson1140724

Team Stats

Los Angeles Angels

162 GP
AVG0.234
HR154
RBI627
R655
SB93
OPS0.679
ERA4.3

O Los Angeles Angels

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Los Angeles Angels ma wskaźnik wygranych 38% z bilansem 62-100. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Los Angeles Angels wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Los Angeles Angels rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $179.9M obrotu na rynkach Los Angeles Angels, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Los Angeles Angels — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Los Angeles Angels, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za LAA na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Los Angeles Angels. Jeśli kupisz udziały LAA po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Los Angeles Angels. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 4:38 am ET