Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Detroit Tigers
Detroit Tigers

Tigers MLB Baseball Odds 2026

DET|25 graczy
Wolumen handlu$192.6M
Aktywne rynki390
Wskaźnik wygranych47%
Bilans76-86

Skład

Aktywni

GraczNazwa
J
Javier Báez
#28
J
Justin Verlander
#35
K
Kenley Jansen
#74
D
Drew Anderson
#38
G
Gleyber Torres
#25
J
Jack Flaherty
#9
B
Brenan Hanifee
#75
T
Tyler Kinley
#55
F
Framber Valdez
#59
K
Kyle Finnegan
#67
Z
Zach McKinstry
#39
T
Tyler Holton
#87
J
Jacob Waguespack
#58
C
Corey Julks
#44
R
Riley Greene
#31
D
Dillon Dingler
#13
S
Spencer Torkelson
#20
C
Colt Keith
#33
T
Thayron Liranzo
#49
H
Hao-Yu Lee
#50
J
Jackson Jobe
#21
T
Ty Madden
#36
B
Ben Malgeri
#53
B
Brant Hurter
#48
R
River Ryan
#77

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Dillon Dingler0.24327917200.748
Spencer Torkelson0.23026776610.766
Riley Greene0.28021757930.844
Kevin McGonigle0.278187297120.806
Hao-Yu Lee0.26410464030.746
Kerry Carpenter0.20813362700.692
Gleyber Torres0.2608385700.727
Colt Keith0.25810365160.728
Matt Vierling0.2075312440.590
Zach McKinstry0.1994264230.582

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Framber Valdez10124.0301740
Keider Montero1093.4801551
Troy Melton852.760114.30
Drew Anderson573.6701082
Jack Flaherty384.48088.30

Team Stats

Detroit Tigers

162 GP
AVG0.241
HR181
RBI683
R723
SB58
OPS0.720
ERA3.67

O Detroit Tigers

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 390 aktywnych rynków dla Detroit Tigers (DET) z ponad $192.6M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Detroit Tigers.

Na podstawie ostatnich meczów, Detroit Tigers ma wskaźnik wygranych 47% z bilansem 76-86. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Detroit Tigers wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Detroit Tigers rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $192.6M obrotu na rynkach Detroit Tigers, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Detroit Tigers — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Detroit Tigers, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za DET na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Detroit Tigers. Jeśli kupisz udziały DET po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Detroit Tigers. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 5:22 pm ET