Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Boston Red Sox
Boston Red Sox

Red Sox MLB Baseball Odds 2026

BOS|25 graczy
Wolumen handlu$188.3M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych54%
Bilans87-75

Skład

Aktywni

GraczNazwa
A
Aroldis Chapman
#44
S
Sonny Gray
#54
T
Trevor Story
#10
T
Tyron Guerrero
#41
W
Willson Contreras
#40
J
Jahmai Jones
#37
I
Isiah Kiner-Falefa
#2
R
Ranger Suarez
#55
T
Tanner Houck
#89
C
Connor Wong
#12
P
Patrick Sandoval
#43
A
Andruw Monasterio
#32
A
Anthony Seigler
#48
G
Garrett Whitlock
#22
J
Jarren Duran
#16
R
Romy Gonzalez
#23
B
Brayan Bello
#66
G
Greg Weissert
#57
A
Adley Rutschman
#31
E
Erik Miller
#67
C
Curtis Mead
#11
C
Ceddanne Rafaela
#3
T
Tsung-Che Cheng
#39
N
Nate Eaton
#18
N
Nick Sogard
#20

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Willson Contreras0.27527816830.902
Wilyer Abreu0.24824768180.773
Jarren Duran0.207206966210.627
Ceddanne Rafaela0.285167067170.765
Caleb Durbin0.248136474200.710
Adley Rutschman0.24213604400.741
Curtis Mead0.25317484960.851
Andruw Monasterio0.2336433540.666
Eli White0.2466292750.687
Trevor Story0.2355292450.622

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Sonny Gray1852.7201690
Payton Tolle963.030148.70
Ranger Suárez853.220148.30
Brayan Bello674.330116.31
Jake Bennett973.650113.30

Team Stats

Boston Red Sox

162 GP
AVG0.245
HR163
RBI658
R689
SB107
OPS0.717
ERA3.54

O Boston Red Sox

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Boston Red Sox ma wskaźnik wygranych 54% z bilansem 87-75. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Boston Red Sox wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Boston Red Sox rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $188.3M obrotu na rynkach Boston Red Sox, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Boston Red Sox — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Boston Red Sox, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za BOS na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Boston Red Sox. Jeśli kupisz udziały BOS po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Boston Red Sox. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 8:19 pm ET