Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Baltimore Orioles
Baltimore Orioles

Orioles MLB Baseball Odds 2026

BAL|25 graczy
Wolumen handlu$191.6M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych49%
Bilans79-82

Skład

Aktywni

GraczNazwa
C
Chris Bassitt
#40
A
Albert Suárez
#49
L
Leody Taveras
#30
P
Pete Alonso
#25
A
Andrew Kittredge
#39
L
Luis Robert Jr.
#88
J
José Barrero
#54
S
Shane Baz
#34
T
Trevor Rogers
#28
J
Jeremiah Jackson
#82
B
Blaze Alexander
#23
R
Rico Garcia
#50
Y
Yohel Pozo
#79
C
Codi Heuer
#59
G
Gunnar Henderson
#2
R
Rece Hinds
#62
Y
Yennier Cano
#78
H
Heston Kjerstad
#13
C
Coby Mayo
#16
B
Brandon Young
#63
S
Samuel Basallo
#29
Y
Yosver Zulueta
C
Colton Cowser
#17
C
Christian Encarnacion-Strand
#32
C
Christian Franklin
#27

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Pete Alonso0.2674311310050.885
Coby Mayo0.22824636440.758
Gunnar Henderson0.225245988100.712
Samuel Basallo0.22218544000.697
Leody Taveras0.21985658110.633
Jeremiah Jackson0.21710452920.612
Colton Cowser0.226134041100.687
Dylan Beavers0.2289444150.680
Christian Encarnacion-Strand0.27711392510.838
Luis Robert Jr.0.22111262620.707

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Shane Baz6154.110179.70
Trevor Rogers10114.030169.70
Brandon Young963.560156.70
Kyle Bradish7144.1201550
Chris Bassitt954.4101020

Team Stats

Baltimore Orioles

161 GP
AVG0.234
HR199
RBI691
R718
SB78
OPS0.710
ERA4.07

O Baltimore Orioles

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Baltimore Orioles ma wskaźnik wygranych 49% z bilansem 79-82. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Baltimore Orioles wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Baltimore Orioles rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $191.6M obrotu na rynkach Baltimore Orioles, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Baltimore Orioles — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Baltimore Orioles, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za BAL na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Baltimore Orioles. Jeśli kupisz udziały BAL po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Baltimore Orioles. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 12, 2026 1:10 pm ET