Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Atlanta Braves
Atlanta Braves

Braves MLB Baseball Odds 2026

ATL|25 graczy
Wolumen handlu$218.8M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych58%
Bilans94-68

Skład

Aktywni

GraczNazwa
C
Chris Sale
#51
M
Martín Pérez
#33
M
Matt Olson
#28
M
Mike Yastrzemski
#18
R
Raisel Iglesias
#26
O
Ozzie Albies
#1
M
Mauricio Dubón
#14
G
Grant Holmes
#66
R
Reynaldo López
#40
T
Tyler Mahle
#54
A
Austin Riley
#27
D
Dominic Smith
#8
B
Brent Suter
#39
R
Rowdy Tellez
#11
R
Ronald Acuña Jr.
#13
S
Sean Murphy
#12
K
Kyle Farmer
#15
H
Ha-Seong Kim
#7
L
Lane Thomas
#20
R
Robert Suarez
#75
B
Brewer Hicklen
#53
J
James Karinchak
#0
M
Michael Grove
D
DaShawn Keirsey Jr.
#49
D
Dylan Lee
#52

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Matt Olson0.25141939940.823
Michael Harris II0.294268779120.812
Drake Baldwin0.28425798530.817
Ozzie Albies0.23722738540.685
Austin Riley0.21919726490.654
Mauricio Dubón0.276127366100.720
Ronald Acuña Jr.0.255205561210.796
Dominic Smith0.2539464000.694
Mike Yastrzemski0.22412415110.689
Lane Thomas0.22411403790.701

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Chris Sale1492.160162.70
Grant Holmes1063.440151.70
Tyler Mahle7103.9901490
Bryce Elder884.1101490
Martín Pérez993.0401420

Team Stats

Atlanta Braves

162 GP
AVG0.246
HR204
RBI711
R742
SB83
OPS0.718
ERA3.63

O Atlanta Braves

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Atlanta Braves ma wskaźnik wygranych 58% z bilansem 94-68. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Atlanta Braves wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Atlanta Braves rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $218.8M obrotu na rynkach Atlanta Braves, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Atlanta Braves — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Atlanta Braves, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za ATL na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Atlanta Braves. Jeśli kupisz udziały ATL po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Atlanta Braves. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 13, 2026 12:59 am ET