Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Arizona Diamondbacks
Arizona Diamondbacks

Diamondbacks MLB Baseball Odds 2026

ARI|25 graczy
Wolumen handlu$165.7M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych53%
Bilans86-76

Skład

Aktywni

GraczNazwa
E
Eduardo Rodriguez
#57
N
Nolan Arenado
#28
J
James McCann
#8
K
Ketel Marte
#4
I
Ildemaro Vargas
#6
T
Taylor Clarke
#45
M
Michael Soroka
#34
C
Corbin Burnes
#39
Z
Zac Gallen
#23
D
Dennis Santana
#59
P
Pavin Smith
#26
J
Jonathan Loáisiga
#43
G
Gerardo Carrillo
#68
G
Geraldo Perdomo
#2
M
Merrill Kelly
#29
G
Gabriel Moreno
#14
K
Kevin Ginkel
#37
C
Corbin Carroll
#7
D
Drey Jameson
#99
R
Ryne Nelson
#19
B
Blake Walston
#48
J
Justin Martinez
#63
B
Brandon Pfaadt
#32
L
Lars Nootbaar
#21
J
Jose Fernandez
#11

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Nolan Arenado0.25530868040.806
Corbin Carroll0.239227891210.795
Gabriel Moreno0.31116837260.874
Ketel Marte0.24922767840.748
Ildemaro Vargas0.2549676230.675
Geraldo Perdomo0.26295975210.747
Tim Tawa0.24011424180.690
Jesús Sánchez0.2548352410.712
Lars Nootbaar0.2398333920.721
James McCann0.2827281700.766

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Eduardo Rodriguez1672.90189.70
Merrill Kelly10144.9401620
Brandon Pfaadt833.7701360
Zack Littell885.210124.30
Michael Soroka953.4101160

Team Stats

Arizona Diamondbacks

162 GP
AVG0.246
HR166
RBI706
R739
SB103
OPS0.720
ERA4.19

O Arizona Diamondbacks

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Arizona Diamondbacks ma wskaźnik wygranych 53% z bilansem 86-76. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Arizona Diamondbacks wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Arizona Diamondbacks rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $165.7M obrotu na rynkach Arizona Diamondbacks, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Arizona Diamondbacks — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Arizona Diamondbacks, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za ARI na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Arizona Diamondbacks. Jeśli kupisz udziały ARI po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Arizona Diamondbacks. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 24, 2026 12:34 am ET